800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCAP OUEST APARTMENTS

  • Moderní a komfortní apartmánové zařízení
  • Přímo u pláže s výhledem na Indický oceán

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V pěším dosahu letoviska Flic en Flac s řadou obchodů, restaurací, barů, turistických agentur, plážovými sporty a dalšími službami. Cca hodinu jízdy z mezinárodního letiště.

Ubytování

V přízemí a prvním patře pavilonů se nacházejí dvou- (cca 86-100m2) a tříložnicové (cca 90-143m2) apartmány s velkými panoramatickými okny a terasou či balkonem. Každá ložnice má koupelnu se sprchou/WC/župany a fénem. Obývací část je vybavena pohodlným posezením, jídelním koutem a komfortně vybavenou kuchyní: sporák, myčka na nádobí, mikrovlnka, chladnička, Nespresso, toaster, varná konvice. Ve vybavení apartmánu nechybí klima, stropní ventilátory, TV, DVD přehrávač a sejf, stejně tak bezplatné připojení na internet. Exkluzívním zařízením je apartmán Penthouse o cca 186m2, zabírající celé druhé patro budovy, s dechberoucím výhledem na oceán. Penthouse má 2 ložnice a umožňuje ubytovat až 4 osoby, stejně jako dvouložnicové apartmá. Tříložnicové je pro max. 6 osob. Důležité: platí se vždy celé apartmá!

Pláž

Přímo u pláže.

Stravování

Apartmány jsou na bázi vlastního vaření. Na místě lze objednat donášku snídaní, případně nájem kuchaře. Starter pack: při ubytování může být (placená služba) kuchyně vybavena základními potravinami - košík tropického ovoce, balená voda, ovocný juice, Coca Cola, místní pivo, cereálie, jogurt, mléko, toastový chléb, máslo, jam, káva.

Náš názor

Nechce se Vám do - byť sebelepšího - hotelu, mezi stovky dalších turistů? Preferujete soukromí? Moderní a komfortní apartmánové zařízení přímo u jedné z nejoblíbenějších pláží na západě Mauritia s nádherným výhledem na Indický oceán je určeno především rodinám či spolucestujícím párům přátel.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ANELIA RESORT & SPA

HOTEL ANELIA RESORT & SPA

Mauricius, Jižní oblast, Flic en Flac

Cena od: 46 990 Kč

Pro skupinu:

×