800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PEARL BEACH

  • Windsurfing, šlapadla, kajak, šnorchlování, plážový volejbal a jiné sportovní a relaxační aktivity

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší dvoupatrový hotel s rodinou atmosférou je vystavěn v menší zahradě na okraji střediska Flic an Flac, jehož centrum s řadou obchůdků a restaurací je vzdáleno cca 2,5 km. Vzdálenost od letiště je cca 50 km.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Západní pobřeží – Flic en Flac

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, bazén s dětskou částí a terasou na opalování, kde jsou k dispozici slunečníky a lehátka, vířivka, fitness, butik a půjčovna aut. WI-FI na recepci (zdarma).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, WC, telefonem, internetovou přípojkou, televizí, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávaný polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, případně formou bufetu (v závislosti na obsazení hotelu). Fakultativně all inclusive.

Sport a zábava

Windsurfing, šlapadla, kajak, šnorchlování, plážový volejbal, stolní tenis a  šipky. Za poplatek potápění, vodní lyže, masáže. Každý večer živá hudba.

Pláž

Pěkná pláž pokrytá jemným světlým pískem se nachází přímo před hotelem.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 30 km
vzdálenost od Letiště: 50 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.
×