800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKolorit sopečných ostrovů a romantické pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – EVROPA - RÉUNION
Sraz ne letišti v Praze. Let na Réunion s mezipristáním. Behem letu obcerstvení v letadle.

2. den

RÉUNION – ST. GILLES
Pokracování cesty na Réunion. Po príletu setkání s místním partnerem. Vyzvednutí automobilu v pujcovne spolu s potrebnými doklady a mapou ostrova. Dále již sami pokracujete do Saint- Gilles. Neobycejný ostrov Réunion je známý zejména horským masivem vulkanického puvodu, který skýtá velkolepou podívanou. Najdete zde kokosové palmy, pláže podél tyrkysove modrých lagun a bílé korálové útesy. Zdejší flóra a fauna fascinuje prírodovedce, profesionály i amatéry. Na malé ploše zde mužete obdivovat unikátní flóru, kterou ovlivnuje zejména vysoké pásmo lesa. Mužete se seznámit s nekolika druhy palem, divokých orchidejí a sami poznáte, že místní obyvatelé kvetiny milují, protože okolí všech domu i mestské parky jsou zaplaveny koberci barevných kvetu. Na pobreží i v horách narazíte na mnoho druhu ptactva a ve vodách na rozmanité druhy ryb a dalších vodních živocichu. Ubytování, nocleh.

3. den

CILAOS
Snídane v hotelu. Dále Vaše cesta pokracuje jízdou do Piton Maïdo ( více jak 2000m nad morem ), kde budete mít nezapomenutelný výhled na kráter Cirque of Mafate. Poté pojedete na západní pobreží k Cirque of Cilaos. Ubytování v hotelu, nocleh.

4. den

ST. PHILIPPE
Snídane v hotelu. Doporucujeme volné dopoledne na prohlídku okolí. Tento horský resort je znám svými horkými prameny, rucními výšivkami nebo výrobou vína. Krátká procházka po La Roche Merveilleuse s nádherným výhledem na okolí. Odpoledne pokracování cesty do La Plaine des Cafres pres St-Pierre. Ubytování, nocleh.

5. den

LA PLAINE DES CAFRES – ST DENIS - MAURICIUS
Po snídani v hotelu, v brzkých ranních hodinách prohlídka místní vulkanické oblasti s mesícním jezerem Plaine des Sables, malým kráterem Formica Leo apod. Odpoledne návrat pres La Plaine des Cafres a východní pobreží na letište. Vrácení automobilu a odlet na 220 km vzdálený ostrov Mauricius. Po príletu setkání s místním delegátem, transfer do hotelu. Ubytování, vecere. Nocleh.

6. - 11. den

MAURICIUS
Snídane. Mauricius je jedním z nejznámejších tropických ráju Indického oceánu. Vulkanický ostrov, nacházející se necelých 1 000 km východne od Madagaskaru, tvorí spolu s ostrovem Rodriguezem a Réunionem souostroví Maskarény. Mauricius je sopecný ostrov, který merí od severu k jihu 58 km a od východu k západu 47 km. Celý je obklopen korálovým útesem, který je na nekolika místech prolomen. Na pobreží se nachází rada pláží s bílým pískem. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletu po ostrove i jeho okolí.

12. den

MAURITIUS – RÉUNION – EVROPA
Snídane. Transfer na letište a cesta zpet do Evropy pres Réunion. Obcerstvení v letadle.

13. den

EVROPA - PRAHA
Prílet do Evropy. Pokracování letu do Prahy. Prílet. Konec programu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mauricius

25°C Polojasno

Rodrigues

25°C Polojasno

×