800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Mauricius + Reunion

  • 4 denní poznávání úchvatné přírody na Mauriciu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

Po příletu Vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den následuje let z Mauricia na ostrov Reunion, kde následuje poznávací okruh dle uvedeného programu. Šestý den Vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12 denním zájezdu 7 noclehů na Mauriciu a 2 noclehy na Reunionu.

Mauricius
je nádherný ostrov, lákající úchvatnou a rozmanitou přírodou, průzračným mořem a nádherným pobřežím. Najdete zde unikátní golfová hřiště i pro náročné golfisty. Milovníci přírody se mohou vydat za krátery, tropickými pralesy či vodopády. Moře nabízí ideální podmínky k vodním radovánkám. U většiny komplexů je široká nabídka sportovních aktivit, mezi něž patří vodní lyže, potápění, šnorchlování a další. Adrenalinovým zážitkem pak může být například rybolov nebo zip-line, lanová dráha, kde v závěsu letíte vzduchem. Oblíbeným zážitkem je pak jízda katamaránem. Mauricius je křižovatkou kultur, ras a náboženství a nabízí tedy i rozmanité památky a bohatou místní kulturu.

Reunion
fascinuje cestovatele, přírodovědce, fotografy i milovníky relaxace. Ostrov vulkanického původu se nachází 800 km od Mauricia a je známý pro svoji bohatou flóru, unikátní přírodu a nádherné bělostné pláže. Lidé, kteří tento ostrov navštívili, jej často označují jako nejkrásnější a nejkouzelnější místo na světě.

Le Meridien v kombinaci s hotelem Ermitage Boutik Hotel

Le Meridien
Tento hotelový resort leží uprostřed tropických zahrad přímo u krásné písčité pláže. Klimatizované pokoje mají balkony s výhledem na moře a jsou zařízené ve světlých přírodních barvách. Lázeňské centrum hotelu se může pochlubit širokou nabídkou procedur, včetně terapie horkými kameny. Restaurace nabízí pokrmy exotické i mezinárodní kuchyně. Část Nirvana, kde nabízíme ubytování je určena pouze pro dospělé.

Ermitage Boutik Hotel
Příjemný hotelový komplex nabízí ideální podmínky ke strávení příjemné dovolené. V těsné blízkosti hotelu naleznete písečnou pláž. V dostupné vzdálenosti se nachází také nákupní možnosti. Tříhvězdičkový komplex je oblíbený především pro svoji přátelskou atmosféru.

Program zájezdu

1. den Mauricius
Odlet na Mauricius
2. - 3. den Mauricius
Přílet na Mauricius. Ubytování v hotelu Le Meridien **** se službami polopenze. Volný program.
4. den Mauricius
V ranních hodinách odlet na ostrov Reunion. Let trvá necelou hodinu. Po uvítání na letišti povede cesta k místním vodopádům. Trasa, během které lze spatřit krásy ostrova, vede na sever a následně na východ do St Andrew. Nádherná příroda a okolní zeleň v nejvlhčí části ostrova vás uchvátí ještě více v kombinaci s místní faunou. Jedním z nezapomenutelných zážitků je návštěva zdejších vodopádů, mezi nimiž spatříte i nejznámější z nich Veil of the Bride – v překladu „Závoj nevěsty“, který se vyznačuje množstvím úzkých pramínků. Následuje cesta do typické kreolské vesničky Hellbourg. Ubytování v hotelu.
5. den Reunion
V časných ranních hodinách odjezd na stále aktivní sopku Piton de la Furnaise. Během stoupání budete mít možnost obdivovat krásy měnící se přírody. Pojedete přes vrchol No Bellecombe (2 300m), jenž je považován za vstupní bránu k vulkánu a je součástí unikátní až pohádkové krajiny. Návštěva moderního muzea, kde se seznámíte se zajímavostmi o pozorování místních sopek. Následuje oběd. V odpoledních hodinách návštěva kreolského tržiště v St Paul. Možnost nákupů. Ve večerních hodinách návrat do hotelu.
6. den Reunion
V časných ranních hodinách odjezd na vrchol Maido Piton (2200 m) odkud se nabízí dechberoucí výhled na nejmenší ze 3 kalder na Mafate circus, místo uprostřed nádherné přírody, obydlené 600 obyvateli a dostupné pouze letecky nebo pěší chůzí. Mafate circus je považováno za jedno z nejkouzelnějších a nejzajímavějších míst na tomto ostrově. Odjezd na letiště, odlet zpět na Mauricius.
7.-12. den Mauricius
Volný program.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

  • Letecká doprava Praha - Mauricius - Praha a Mauricius - Reunion - Mauricius v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12 denního pobytu 7 noclehů na Mauriciu v hotelu Le Meridien **** s polopenzí, 2 noclehy na ostrově Reunion v hotelu Ermitage Boutik Hotel s polopenzí), během pobytu na Mauriciu služby česky či slovensky hovořícího delegáta (pro pobyt na ostrově Reunion je tento delegát k dispozici na telefonu), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění 670 Kč/pobyt/dospělá osoba do 70 let, 1005 Kč/pobyt/dospělá osoba nad 70 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu) a fakultativní služby.

Upozornění

  • Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých aerolinek. V závislosti na tomto může být dodatečně upraven. Minimální počet účastníků je 10 osob.

Počasí

Mauricius

25°C Převážně oblačno

Rodrigues

25°C Polojasno

×