800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNa skok na Réunion a pláže Mauricia

  • Nádherný zájezd
  • Ráj na zemi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy na Réunion.

2. den

Saint Gilles
Přílet na Réunion, přivítání, vyzvednutí vozu na letišti a přejezd cca 50 km na západní pobřeží do letoviska St. Gilles Les Bains. Ubytování v hotelu Nautile*** (http://www.hotel-nautile.com/) nebo L´Ermitage Boutik Hotel*** (http://www.ermitage.re/) nebo podobném.

3. den

Cilaos a Piton Nieges
Po snídani odjezd do Cilaos. Místní horské silnice Vás zavedou do hlubokých údolí a srdce ostrova. Cilaos je nádhernou vesničkou známou pro své termální prameny, gastronomii a víno. Přenocování v hotelu Tsilaosa**** (http://www.tsilaosa.com/en/), Vieux Cep*** (http://www.levieuxcep.fr/) nebo podobném.

4. den

Plaine des Cafres, vulkán a východní pobřeží
Po snídani návrat na západní pobřeží. Cesta přes ostrov do La Plaine des Cafres, na východní pobřeží a nakonec do Cirque de Salazie. Ubytování v hotelu Relais des Cimes** (http://www.relaisdescimes.com/) nebo podobném.

5. den

Hellbourg
Po snídani si můžete užít nejzelenější část ostrova a okouzlující vesničku Hell-Bourg. Poté se již ale musíte dostavit na letiště k odletu na Mauricius. Vrácení zapůjčeného auta. Přílet na Mauricius a transfer do hotelu Emeraude Beach Attitude (http://www.blueskytravel.cz/hotel/emeraude-beach-attitude), pobyt s all inclusive.

6. - 9./12. den

Mauricius
Volný program. Poslední den odhlášení z pokojů v dopoledních hodinách, transfer na letiště k odletu zpět do Prahy.

10./13./17. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Mauricius

25°C Převážně oblačno

Rodrigues

25°C Převážně oblačno

×