800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Réunion - Mauritius - Les Cocotiers

Treky hornatým Réunionem v kombinaci s odpočinkem na bílých plážích Mauritia - ideální dovolená v nádherném tropickém prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Réunion.

2. den

RÉUNION – ST. GILLES
Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do letoviska St. Gilles v západní části ostrova. Ubytování v hotelu, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Nocleh.

3. den

CILAOS
Snídaně. Vyzvednutí automobilu a odjezd na individuální poznávání tohoto velmi zajímavého ostrova. Přejezd podél jihozápadního pobřeží a cesta do vnitrozemí ostrova do horské vesničky Cilaos, jež je střediskem pěstování vína a výchozím bodem k pěším trekům do horských údolí. Možnost návštěvy termálních pramenů. Nocleh v Cilaos.

4. den

ST. PHILIPPE
Snídaně. Brzy ráno doporučujeme nezapomenutelný trek do některého z okolních údolí nedaleko horské vesničky Cilaos. Návrat z horské oblasti zpět na jižní pobřeží a přejezd podél pobřeží do St. Philippe s mnoha rozhledy na oceán či možnostmi nákupu místních suvenýrů. Doporučujeme navštívit vesničku St. Rose severně od St. Philippe, která byla v roce 1977 zcela zaplavena lávou z vulkánu Piton de la Fournaise. Nocleh v St. Philippe v jihovýchodní části ostrova.

5. den

LA PLAINE DES CAFRES
Snídaně. Podél pobřeží návrat do St. Pierre a cesta do La Plaine des Cafres, jež je výchozím bodem pro návštěvu sopečného kužele Piton de la Fournaise, největší dominanty ostrova. V okolí sopky je krajina zcela odlišná než v dalších částech ostrova a mnohým návštěvníkům připomíná měsíční krajinu s vlastním mikroklimatem i rostlinami. Nocleh v La Plaine des Cafres.

6. den

SALAZIE
Snídaně. Přejezd napříč ostrovem k severovýchodnímu pobřeží a pokračování do Salazie, rozeklané vulkanické kaldery s rozhledy do údolí, jež se táhnou do délky 10 km. Nocleh v Salazie.

7. den

ST. DENIS – MAURITIUS
Snídaně. Dopoledne poslední možnost pěší túry do rozmanitých údolí v okolí Salazie. Odpoledne návrat k severovýchodnímu pobřeží ostrova a odjezd na letiště. Vrácení automobilu a přelet na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno na koupání. Večeře a nocleh na Mauritiu.

8. - 12. den

MAURITIUS
Pobyt s polopenzí nebo All Inclusive na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písečných plážích. Hotelová centra nabízejí zdarma nemotorizované vodní sporty. Mauritius je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů.

13. den

MAURITIUS - RÉUNION – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Réunion a Paříž do Prahy. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

LES COCOTIERS 2,5

Poloha

oblíbený hotel se 48 pokoji umístěnými ve dvoupatrových vilkách v bujné tropické zahradě na břehu klidné laguny s písečnou pláží stíněnou kokosovými palmami.

Vybavení

restaurace, bazén, bar u bazénu, obchůdek se suvenýry

Pláž

písečná pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu

Zábava a sport

šipky, šnorchlování, za poplatek vodní sporty na pláži Mont Choisy, výlet na trh do Port Louis, příležitostné hudební a taneční vystoupení na hotelu

Stravování

pobyt s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírované nebo formou bufetu)

Ubytování

koupelna se sprchou a WC, klimatizace, telefon, TV, minibar, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, některé pokoje s balkonem či terasou

Počasí

Mauricius

24°C Převážně oblačno

Rodrigues

23°C Převážně oblačno

×