800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE PRINCE MAURICE

  • Hotel přímo u pláže
  • Krásné relaxační a wellness zázemí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Na východním pobřeží ostrova Mauritius se nalézá jeden z nejkrásnějších hotelových resortů v Indickém oceánu, Constance Le Prince Maurice. Hotel, kde zapomenete na své všední starosti a budete si užívat krásné písčité pláže, vybranou kuchyni, šestihvězdičkový servis a dokonalé podnebí.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům ubytování v 64 junior suitách, 12 rodinných suitách, 12 vilách a v luxusním knížecím apartmá, tři vybrané restaurace, které nabízejí speciality ostrova, asijskou i mezinárodní kuchyni, tři bary a vinný sklep, dvě 18ti jamková golfová hřiště, luxusní spa s širokou nabídkou procedur, posilovnu s cardio zónou, dětský klub, dva tenisové kurty, dva venkovní bazény a půjčovnu bicyklů a vybavení pro vodní sporty jako například mořské kajaky, vybavení pro šnorchlování, vodní lyže, šlapadla, windsurfy nebo loď se skleněným dnem. V resortu se dále nachází několik obchodů, plně vybavený konferenční sál pro 16 osob, helipad, půjčovna aut a mnoho dalšího.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování na nejvyšší možné úrovni v různých typech suit a vil. Mezi základní vybavení patří klimatizace, TV/SAT, wi-fi, minibar, trezor, telefon, Apple Mac Mini, vlastní výběr polštářů z tzv. polštářového menu, kompletní set pro přípravu kávy a čaje. Prostorná koupelna s vysoušečem vlasů a balkon či terasa.

Stravování

Snídaně. Možnost polopenze.

Pláž

Resort leží přímo na soukromé písčité pláži, jenž je omývána Indickým oceánem.

Poloha

Hotel Constance Le Prince Maurice se nachází na východním pobřeží ostrova v oblasti Poste de Flacq. Hlavní město Port Louis je vzdáleno 35 km a mezinárodní letiště 52 km.

Zábava

Constance Le Prince Maurice má pro své hosty nepřeberné množství aktivit a možností. Od hry golfu na jednom ze dvou 18ti jamkových hřišť, přes širokou nabídku vodních aktivit jako je šnorchlování, windsurfing, kayaking či vodní lyžování nebo odpočinek tělu i duši v hotelových lázních až po poznávání krás ostrova na kole, autem či helikoptérou.

Pro děti

Pro děti věku od 4 do 11 let je k dispozici dětský klub s bohatým animačním programem, dětským bazénem a herní místností.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 35 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.
×