800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BEACHCOMBER ROYAL PALM

  • Hotel leží na jedné z nejkrásnějších pláží

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Je umístěn na jedné z nejkrásnějších pláží na Mauriciu na severním pobřeží.

Zábava

Moderní sportovní centrum v tropické zahradě (fitness centrum, squash, pilates, stepy, kardio cvičení, power plates, tenisové kurty); vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování); lázně; noční show, jazzové koncerty, modní přehlídky atd. Profesionální trenéři.

Strava

Hotel nabízí tři gurmetské restaurace: La Goélette, La Brezza a Le Bar Plage.Menu restaurací odráží obrovskou různorodost mauricijské kuchyně kombinující místní ručně sbírané ovoce a zeleninu s čerstvě chycenými plody moře. Ze všech tří restaurací jsou krásné panoramatické výhledy do okolí.

Pláž

Bílá písčitá přímo u hotelu chráněná před větrem.

Vybavení

V resortu se nachází několik restaurací, lázně New Spa by Clarins; 3 vyhřívané bazény a sportovní centrum. z a na letiště se můžete nechat dovést soukromým šoférem řídícím Rolls-Royce Phantom.

1
1

Ubytování

Hotel se nachází v tropických zahradách a je výjimečným architektonickým dílem spojujícím kámen a dřevo s mauricijským dekorem. 69 suit je zařízeno v přírodních tónech s prvky mramoru. Jejich součástí je soukromá terasa s výhledem na moře, dále koupelna, telefon, wifi, fax, sejf, klimatizace, minibar, televize s plochou obrazovkou a DVD přehrávač.

Pro děti

Miniklub "Ti Royal" kids club je veden profesionály. Pro děti od 3 do 12 let jsou připraveny různé aktivity odpovídající věku - např. hodiny vaření, výtvarné hodiny, lázeňské procedury, kostýmy, malování na obličej, vodní lyžování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 25 km
vzdálenost od Letiště: 75 km
×