800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOCEAN VILLAS

Nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s výjimečnou polohou u soukromé pláže v zálivu Grand Baie leží necelé 3 km od centra letoviska (zastávka autobusu před hotelem, busy každých cca 10 minut, cesta taxi do centra trvá asi 5 minut, pěšky 30 minut). Obchody, restaurace, supermarkety se nachází asi 500 m od hotelu směrem k Pointe aux Cannoniers.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nedávno zrekonstruovaný hotelový komplex s výjimečnou polohou u soukromé pláže v zálivu Grand Baie leží necelé 3 km od centra letoviska (zastávka autobusu před hotelem, busy každých cca 10 minut, cesta taxi do centra trvá asi 5 minut, pěšky 30 minut). Obchody, restaurace, supermarkety se nachází asi 500 m od hotelu směrem k Pointe aux Cannoniers.

Vybavení

hotel nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, obchod, příležitostně zábavní programy, 3 bazény, plážové osušky za zálohu, pračku a sušičku. 3x týdně možnost šnorchlování, plavby na člunu banana, vodní lyže nebo lekce potápění v bazénu. V hotelu jsou různé typy ubytování - 14 bungalovů, 18 pokojů, 1 vilu na pláži. Nově otevřená část hotelu s 2lůžkovými pokoji pro dvojice a jejich romantickou dovolenou se 2 bazény, část hotelu v krásné tropické zahradě s bungalovy a rodinnými suitami.

Služby za poplatek

wi-fi připojení k internetu, vodní sporty, pronájem aut, motorek a kol, internet, v blízkosti potápěčská centra, hlídání dětí.

Ubytování

pokoje mají koupelnu/WC, SAT/TV, telefon, klimatizaci, balkon/terasu s nábytkem. Bungalovy mají 3-4 ložnice a vybavenou kuchyňku. Pokoje a rodinné suity mají mikrovlnnou troubu, ledničku a varnou konev. Rodinné suity mají obývací/jídelní část a 2 ložnice.

Pro děti

dětský bazén.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

výhodou je jak přijatelná cena, tak klidná poloha mimo živé centrum letoviska, přesto dostatečně blízko, aby bylo možné se jednoduše dopravit za zábavou. Ze soukromé pláže lze v poklidu obdivovat panoramatický výhled na záliv. Hotel nabízí bungalovy až pro 8 osob, ideální pro velké rodiny či skupiny přátel..

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:servírované za příplatek
Večeře:bufetové/ servírované
All inclusive:plná penze, mezi 11.00-22.00 lehké občerstvení a nápoje (nealko, místní alkoholické nápoje, koktejly do 23.00).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 500 m
×