800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MERVILLE BEACH 3,5* + CORAL STRAND 3*+

2 perly Indického oceánu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 1,5 hodiny před odletem.

2. den

PŘÍLET NA MAURITIUS
Přílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubytování.

3. - 6. den

POBYT NA MAURITIU
Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování či vodní sporty. Hotelová centra vodních sportů nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - půjčování šlapadel, kajaků, kánoí, windsurfing, potřeb k šnorchlování. V hotelových recepcích je možné zakoupit některý z široké nabídky fakultativních výletů po ostrově či si pronajmout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný mezinárodní řidičský průkaz.

7. den

MAURITIUS - SEYCHELY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Sey­chelské ostrovy. Přílet na Seychely do hlavního města Victoria na ostrově Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.

8. - 11. den

POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH
Snídaně. Individuální volno. Doporučujeme využít nabídku fakultativních výletů po ostrově Mahé či lodní výlet na nedaleké ostrovy Praslin či La Digue. Možnost pronájmu automobilu a individuální poznávání ostrova Mahé. Seychely nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarevného podmořského světa.

12. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Info

Cena nezahrdnuje fakultativní výlety.

MERVILLE BEACH 3,5*

Poloha

příjemný klidný hotel se 169 pokoji se nachází jen 10 minut chůze od střediska Grand Bay s množstvím restaurací, barů a obchodů všeho druhu; vzdálenost 20 minut jízdy od hlavního města Port Louis.

Vybavení

restaurace, bar, bazén, fitness, sauna, půj­čovna automobilů, internet na recepci, lázeňské centrum.

Pláž

privátní hotelová písčitá pláž, snack bar.

Zábava a sport

zdarma k dispozici tenisový kurt, volejbal, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, kajaky, kánoe, windsurfing, vodní šlapadla); golfové hřiště se nachází 15 minut jízdy od hotelu (za poplatek); potápěčské centrum; kasino (vzdálenost 10 minut jízdy od hotelu); hotel pořádá zábavní večery pro hotelové hosty (show, koncerty, kabaret).

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. Za příplatek All Inclusive, který zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, obědy snack neboa la carte, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby za příplatek.

Ubytování

koupelna s WC, fén, klimatizace, TV, telefon, rádio, trezor, balkón nebo terasa.

CORAL STRAND 3,5*

Poloha

oblíbený hotelový komplex se 140 pokoji se nachází přímo na 3 km dlouhé písčité pláži Beau Vallon Bay na severozápadě ostrova, 5 km od hlavního města Victoria a 15 km od letiště.

Vybavení

2 restaurace a 2 bary, bazén, obchody, za poplatek hlídání dětí.

Pláž

písčitá pláž přímo u hotelu.

Zábava a sport

za poplatek potápěčské centrum, centrum vodních sportů (nemotorové vodní sporty zdarma – kánoe, lodičky, windsurfing, šnorchlování), animační programy.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze

Ubytování

koupelna s WC, klimatizace, telefon, rádio, minibar na vyžádání za poplatek, trezor, kávovar, balkon nebo terasa.

×