800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Mauricius + Rodriguez (Laguna beach)

  • Překrásná příroda se zlatými písečnými plážemi na ostrovech Mauricius a Rodriguez

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis


Mauricius
Mauricius je skutečný klenot, který čeká na vaši návštěvu. Od prvního okamžiku vás zelený ostrov uprostřed Indického oceánu nadchne. Dovolená na Mauriciu osvěží vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika a čeká vás panenská příroda. Nepotřebujete vstupní víza ani zvláštní očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Indického oceánu omývá pobřežní korálové laguny, lemované zlatými plážemi s jemným pískem a kokosovými palmami. Šnorchlování je na každé straně ostrova jiné a něčím specifické. Naleznete tu různé druhy korálů – keříkovité, ploché i hřibovité. Mauricius nabízí nejen krásné pláže, romantické prostředí a tyrkysově zbarvenou vodu. Jste-li sportovně zaměření, pak je tento ostrov tím pravým místem pro vás, neboť můžete vyzkoušet širokou škálu vodních sportů, doplněnou i o velký výběr sportů na pevnině. Hrajete golf? Potom vás uchvátí neopakovatelná přírodní scenérie, jezírka a odpaly přes mořské zátoky. Přírodní rezervace Riviere Noire National Parc, botanická zahrada ve městě Pamplemousses, jezera a vodopády nadohled vulkánu. A křižovatka kultur, ras a náboženství, nabízející i rozmanité památky.

Rodriguez
Vychutnejte si ten pravý klid a štěstí, které jsou přirozenou součástí každodenního života místních obyvatel i turistů. Rodrigues je ostrov, dlouhý 18 km a široký 8 km, jenž leží cca 90 minut letu od Mauricia. Liší se od něj v mnoha směrech. Čekají vás zde kopce, porostlé slámově žlutými travinami a rozkvetlými keři růžové barvy. Potkáte tu přívětivé a usměvavé domorodce tmavé barvy pleti, hovořící slangem, protkaným starými francouzskými slovy, i bílé obyvatele, jejichž předci kdysi uprchli z Británie. Ostrov je obklopen obrovskou tyrkysovou lagunou s mělkými vodami a hojným korálovým životem. Ideální podmínky pro šnorchlování či potápění a objevování přírodních krás podmořského života. Najdete tu i vraky lodí. Pobřeží je lemováno nedotčenými plážemi s bílým pískem a skalními útvary s jeskyněmi, obydlenými vzácnými druhy vodního ptactva. Okolní oceán je ideální na rybolov i adrenalinový windsurfing a kitesurfing. Místní obyvatelé si velmi potrpí na svou tradiční kulturu, která je vzhledem k částečné izolaci ostrova stále zachovaná ve své původní podobě a přesně odráží historii ostrova. To je hlavní důvod, proč je charakter tohoto místa tak zvláštní a speciální – ostrov je žijící studnicí kreolské kultury.

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den následuje let z Mauricia na ostrov Rodriguez, kde následuje ubytování ve vámi vybraném hotelu. Osmý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12 denním zájezdu 6 noclehů na Mauriciu a 3 noclehy na Rodriguezu.

•Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven. Minimální počet účastníků je 2 osoby. Na ostrově Rodriguez není přítomen česky/slovensky hovořící delegát.

×