800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Mauricius + Rodriguez (Laguna beach)

  • Překrásná příroda se zlatými písečnými plážemi na ostrovech Mauricius a Rodriguez

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis


Mauricius
Mauricius je skutečný klenot, který čeká na vaši návštěvu. Od prvního okamžiku vás zelený ostrov uprostřed Indického oceánu nadchne. Dovolená na Mauriciu osvěží vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika a čeká vás panenská příroda. Nepotřebujete vstupní víza ani zvláštní očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Indického oceánu omývá pobřežní korálové laguny, lemované zlatými plážemi s jemným pískem a kokosovými palmami. Šnorchlování je na každé straně ostrova jiné a něčím specifické. Naleznete tu různé druhy korálů – keříkovité, ploché i hřibovité. Mauricius nabízí nejen krásné pláže, romantické prostředí a tyrkysově zbarvenou vodu. Jste-li sportovně zaměření, pak je tento ostrov tím pravým místem pro vás, neboť můžete vyzkoušet širokou škálu vodních sportů, doplněnou i o velký výběr sportů na pevnině. Hrajete golf? Potom vás uchvátí neopakovatelná přírodní scenérie, jezírka a odpaly přes mořské zátoky. Přírodní rezervace Riviere Noire National Parc, botanická zahrada ve městě Pamplemousses, jezera a vodopády nadohled vulkánu. A křižovatka kultur, ras a náboženství, nabízející i rozmanité památky.

Rodriguez
Vychutnejte si ten pravý klid a štěstí, které jsou přirozenou součástí každodenního života místních obyvatel i turistů. Rodrigues je ostrov, dlouhý 18 km a široký 8 km, jenž leží cca 90 minut letu od Mauricia. Liší se od něj v mnoha směrech. Čekají vás zde kopce, porostlé slámově žlutými travinami a rozkvetlými keři růžové barvy. Potkáte tu přívětivé a usměvavé domorodce tmavé barvy pleti, hovořící slangem, protkaným starými francouzskými slovy, i bílé obyvatele, jejichž předci kdysi uprchli z Británie. Ostrov je obklopen obrovskou tyrkysovou lagunou s mělkými vodami a hojným korálovým životem. Ideální podmínky pro šnorchlování či potápění a objevování přírodních krás podmořského života. Najdete tu i vraky lodí. Pobřeží je lemováno nedotčenými plážemi s bílým pískem a skalními útvary s jeskyněmi, obydlenými vzácnými druhy vodního ptactva. Okolní oceán je ideální na rybolov i adrenalinový windsurfing a kitesurfing. Místní obyvatelé si velmi potrpí na svou tradiční kulturu, která je vzhledem k částečné izolaci ostrova stále zachovaná ve své původní podobě a přesně odráží historii ostrova. To je hlavní důvod, proč je charakter tohoto místa tak zvláštní a speciální – ostrov je žijící studnicí kreolské kultury.

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den následuje let z Mauricia na ostrov Rodriguez, kde následuje ubytování ve vámi vybraném hotelu. Osmý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12 denním zájezdu 6 noclehů na Mauriciu a 3 noclehy na Rodriguezu.

•Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven. Minimální počet účastníků je 2 osoby. Na ostrově Rodriguez není přítomen česky/slovensky hovořící delegát.

Možnosti ubytování

Počasí

Rodrigues

30°C Převážně oblačno