800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LE TOUESROOK 5* + LEMURIA PRASLIN 5*

2 perly Indického oceánu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 1,5 hodiny před odletem.

2. den

PŘÍLET NA MAURITIUS
Přílet na Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu. Ubytování.

3. - 6. den

POBYT NA MAURITIU
Pobyt na Mauritiu s polopenzí. Volno na koupání, opalování či vodní sporty. Hotelová centra vodních sportů nabízejí širokou nabídku sportovních aktivit zdarma - půjčování šlapadel, kajaků, kánoí, windsurfing, potřeb k šnorchlování. V hotelových recepcích je možné zakoupit některý z široké nabídky fakultativních výletů po ostrově či si pronajmout automobil. Jezdí se vlevo a je nutný mezinárodní řidičský průkaz.

7. den

MAURITIUS - SEYCHELY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet na Sey­chelské ostrovy. Přílet na Seychely do hlavního města Victoria na ostrově Mahé. Uvítání na letišti, transfer mikrobusem do vybraného hotelu. Volno na koupání a opalování.

8. - 11. den

POBYT NA SEYCHELSKÝCH OSTROVECH
Snídaně. Individuální volno. Doporučujeme využít nabídku fakultativních výletů po ostrově Mahé či lodní výlet na nedaleké ostrovy Praslin či La Digue. Možnost pronájmu automobilu a individuální poznávání ostrova Mahé. Seychely nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a poznávání pestrobarevného podmořského světa.

12. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Info

Cena nezahrnuje fakultativní výlety.

LE TOUESSROK 5*

Poloha

luxusní resort na východě ostrova s jedinečnou kompozicí a architekturou, jehož součástí jsou i sousední ostrovy Ile aux Cerfs s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, centrem vodních sportů, restauracemi, bary a plážemi a Ilot Mangénie s restaurací, barem a plážemi, které jsou s hotelovým resortem spojeny privátními loděmi.

Vybavení

6 restaurací, 4 bary, bazény, lázeňské centrum, kadeřnictví, konferenční místnost, fitness centrum, běžecké stezky, miniklub pro děti 4-11 let, klub pro juniory 12-17 let, nákupní galerie.

Pláž

několik písečných pláží v areálu hotelu.

Zábava a sport

18-ti jamkové golfové hřiště (pro hotelové hosty Green fee zdarma), tenis, bezmotorové vodní sporty, vodní lyže, šnorchlování, za poplatek potápění, rybolov na otevřeném moři, motorové vodní sporty.

Stravování

polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo výběrem z menu.

Ubytování

koupelna, WC, klimatizace, balkon nebo terasa směrem k moři, stropní ventilátor, bezpečnostní schránka na pokoji, minibar, TV.

LEMURIA PRASLIN 5*

Poloha

luxusní resort s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm leží na severozápadě ostrova a má přístup na dvě krásné pláže Anse Georgette a Anse Kerlan. Hotel je postaven s maximálním využitím přírodních materiálů.

Vybavení

3 restaurace, 4 bary, kaskádovitý bazén, knihovna, 2 obchody, kadeřnictví za poplatek.

Pláž

2 písčité pláže přímo u hotelu.

Zábava a sport

zdarma: fitness centrum, vybavení na windsurfing a šnorchlování, šlapadla, plachtění, kajaky, katamarány, sauna, jacuzzi, whirlpool, tenis, za poplatek: potápěčské centrum PADI, lekce windsurfingu, rybářské výlety, masáže, lázně, půjčovna kol, golf.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze.

Ubytování

v základní nabídce pokoje mini suite (52 m2): koupelna s WC, klimatizace, SAT TV, video, hi-fi přehrávač, telefon se záznamníkem, minibar, trezor, kávovar, terasa s výhledem na lagunu. Za příplatek pokoje senior suite (115 m2): navíc jacuzzi, obývací hala.

Počasí

Rodrigues

22°C Polojasno

×