800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HARD ROCK CANCUN

  • Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento unikátní resort je postaven ve stylu obrovského hřiště pro rockové hvězdy. V tomto resortu si užijete 24 hodinové All Inclusive v Hard Rock Cancun Clubu s živými koncerty. Hotel leží v hotelové části Cancúnu tzv. „Zona Hotelera“ cca 30 minut od letiště.

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme na webu CK Čedok nebo v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Cancún

Vybavení

Hotel má pro své klienty k dispozici velký bazén s částí pro děti, bazén s vířivkou, dětský bazén se skluzavkami v dětském klubu. Pět barů, dva swim up bary, bazénový volejbal a basketbal, saunu a páru, SPA centrum, denní a noční animační programy, nemotorizované vodní sporty, fitness centrum, dva osvětlené tenisové kurty, tématické párty a živé koncerty. WIFI za poplatek v celém resortu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek s příslušenstvím, všechny pokoje mají balkon nebo terasu, SAT TV, WiFi (za poplatek), jacuzzi pro dva, minibar, trezor. Na vyžádání propojené rodinné pokoje.

Stravování

All Inclusive 24 hodin denně. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké snacky a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava

V blízkosti je golfové hřiště Riviera Cancun Golf Club, v hotelu nemotorizované vodní sporty jako kajaky, šnorchlování, plážový volejbal. Animační programy včetně živých koncertů a párty.

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 m

Počasí

Cancun

28°C Převážně oblačno