800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMayská ecoexpedice

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - 4.den

2.den - odjezd z Cancunu a první zastávka v Tulumu, návštěva starobylého mayského přístavu, který byl velice významný pro obchod se Střední Amerikou. Pokračování do Coby, velice důležité mayské křižovatky pro pozemní obchod. Právě z Coby vychází nejdelší mayská stezka, jaká kdy byla objevena, měří přes 100 km a v Cobě se taky nachází nejvyšší pyramida na celém poloostrově Yucatan, na kterou je stále možný výstup. Po návštěvě Coby cesta do Méridy a nocleh.
3.den - odjezd z Méridy do Izamalu, žlutobílého městečka ze XVI. století vybudovaného na mayských ruinách a obklopeného pyramidami, ve kterém se nachází konvent sv. Antonína z Padoovy se druhým největším atriem na světě, hned po Vatikánu. Pokračování do rybářské vesnice Río Lagartos, projížďka na člunu mezi mangrovy za sledování krokodýlů a plameňáků, na závěr bahenní maska a koupání v Mexickém zálivu. Nocleh v rybářské vesnici a fakultativně noční tour na krokodýly.
Odjezd z Méridy a cesta do Chichén Itzá , návštěva Kukulkánovy pyramidy, hřiště na pelotu, Posvátné studny, Observatoře Caracol a dalších pozoruhodností. Pokračování do Valladolidu, návštěva historického centra a muzea tequily. Návrat do Cancunu v odpoledních hodinách.

4. den

(Odpoledne, večer) dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den

Snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).

Počasí

Acapulco

25°C Slabý déšť

Cancun

26°C Převážně oblačno

Huatulco

26°C Polojasno

Isla de Cozumel

27°C Skoro jasno

Mexico City

17°C Polojasno

Playa del Carmen

27°C Skoro jasno

Puerto Morelos

26°C Převážně oblačno

Puerto Vallarta

26°C Oblačno

×