800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMayská expedice

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den

Odjezd z Cancunu a první zastávka v Tulumu, návštěva starobylého mayského přístavu, který byl velice významný pro obchod se Střední Amerikou. Pokračování do Coby, velice důležité mayské křižovatky pro pozemní obchod. Právě z Coby vychází nejdelší mayská stezka, jaká kdy byla objevena, měří přes 100 km a v Cobě se taky nachází nejvyšší pyramida na celém poloostrově Yucatan, na kterou je stále možný výstup. Po návštěvě Coby cesta do Méridy a nocleh.

3. den

Odjezd z Méridy a návštěva Uxmalu a jeho proslulé Kouzelníkovy pyramidy, nádherně zdobeného Jeptiščiného domu, Želvího domu a dalších pamětihodností. Další zastávku provedeme v Kabah, kde se nachází stěna nádherně dekorovaná maskami boha deště Chaaca a slavný oblouk. Cesta zpět do Méridy a nocleh.

4. den

Odjezd z Méridy a cesta do Chichén Itzá , návštěva Kukulkánovy pyramidy, Hřiště na pelotu, Posvátné studny, Observatoře Caracol a dalších pozoruhodností. Pokračování do Valladolidu, návštěva historického centra a muzea tequily. Návrat do Cancunu v odpoledních hodinách.

4. den (odpoledne, večer)- 9. den

Příjezd do hotelu, nocleh, pobyt, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů,

Předposlední den

Snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).

Počasí

Acapulco

31°C Skoro jasno

Cancun

29°C Oblačno

Huatulco

34°C Polojasno

Isla de Cozumel

31°C Oblačno

Mexico City

23°C Skoro jasno

Playa del Carmen

31°C Oblačno

Puerto Morelos

29°C Oblačno

Puerto Vallarta

31°C Jasno

×