800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMayský sen

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mexiko, přílet do Mexika, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. - 5. den

2.den - ráno odjezd z Cancunu do bývalého mayského přístavu v Tulumu, návštěva archeologické zóny a přesun do dalšího mayského sídla Kohunlich, který se nachází v tropické džungli a který je proslulý nálezem největších štukových masek Boha Slunce, které se kdy zachovaly! Přejezd do biorezervace Calakmul a luxusní ubytování v džungli za křiku vřešťanů.
3.den - brzo ráno návštěva ruin Calakmulu, jednoho z nejimpozantnějších mayských sídel vůbec, které vám vyrazí dech! Prohlídka ruin a pokračování do pirátského města Campeche. Toto krásné město založili v XVI. století Španělé a později obestavěli hradbama, aby tak zabránili věčným pirátským vpádům. Nocleh v historickém centru.
4.den - ranní přesun z Campeche do archeologického místa Edzná, návštěva akropole a dalších pamětihodností a pokračování do krásného koloniálního města Mérida. Po prohlídce města nocleh v historickém centru.
5.den - ranní odjezd z Méridy do Izamalu, žlutobílého městečka ze XVI. století vybudovaného na mayských ruinách a obklopeného pyramidami, ve kterém se nachází konvent sv. Antonína z Padovy se druhým největším atriem na světě, hned po Vatikánu. Pokračování do Chichén Itzá, návštěva Kukulkánovy pyramidy, hřiště na pelotu, posvátné studny, observatoře Caracol a po ukončení prohlídky návrat do Cancunu.

Předposlední den

Snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odlet z Mexika, let na trase do Prahy (Vídně).

Počasí

Acapulco

28°C Polojasno

Cancun

28°C Polojasno

Huatulco

24°C Převážně oblačno

Isla de Cozumel

25°C Polojasno

Mexico City

18°C Oblačno

Playa del Carmen

25°C Polojasno

Puerto Morelos

28°C Polojasno

Puerto Vallarta

24°C Oblačno

×