800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPo stopách Mayů

PRAHA/VÍDEŇ – MEXICO CITY – TEOTIHUACAN – CUERNAVACA - TAXCO – MERIDA – UXMAL – KABAH– CHICHEN ITZA – CANCÚN – TULUM - XEL HA – CANCÚN - PRAHA/VÍDEŇ

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – MEXICO CITY
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Let s mezipřistáním do Mexico City. Občerstvení v letadle. Přílet do Mexico City, transfer do hotelu, ubytování. Volný den. Nocleh.

2. den

MEXICO CITY
Snídaně. Celodenní prohlídka Mexico City – jednoho z největších, nejbarevnějších a nejvýše položených měst na světě, s neopakovatelným koloritem současné civilizace a zbytky aztécké kultury. Prohlédnete si náměstí Zócalo, katedrálu Metropolitana, Prezidentský palác, španělskou koloniální čtvrť a budete vstřebávat atmosféru pulsujícího velkoměsta. Nocleh.

3. den

MEXICO CITY – TEOTIHUACAN
Snídaně. Odjezd do Teotihuacan, nejznámějšího místa v Mexiku, kde si prohlédnete pyramidu Slunce, pyramidu Měsíce, zbytky původních paláců, Třídu mrtvých a původní pevnost. V podvečer návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

MEXICO CITY – CUERNAVACA – TAXCO – MEXICO CITY
Snídaně. Odjezd do Cuernavaca. Prohlídka. Pokračování cesty do Taxca, města stříbra s neopakovatelnou atmosférou malebných uliček, historických barokních kostelů a obchůdků se stříbrnými šperky. Návrat do Mexico City. Nocleh.

5. den

MEXICO CITY
Snídaně. Volný den. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

6. den

MEXICO CITY – MERIDA
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Meridy. Transfer do hotelu, ubytování. Volné odpoledne. Nocleh.

7. den

MERIDA
Snídaně. Prohlídka Meridy – hlavního města Yucatanu, které bylo založeno španělskými obyvateli v roce 1542, na místě aztéckého města Ichcaanziho. Nocleh.

8. den

MERIDA – UXMAL – KABAH– MERIDA
Snídaně. Odjezd do města Uxmal, které je díky svému aztéckému dědictví zapsáno v knize chráněných památek UNESCO. Pokračování cesty do Kabah a prohlídka zdejších zajímavostí. Návrat do Meridy. Nocleh.

9. den

MERIDA – CHICHEN ITZA - CANCÚN
Snídaně. Odjezd do Chichen Itza, jedné z největších metropolí Mayů, prohlídka monumentálních staveb, pokračování cesty do Cancúnu, pobřežního města ležícího na východním cípu poloostrova Yucatan. Ubytování v hotelu. Nocleh.

10. den

CANCÚN - TULUM - XEL HA - CANCÚN
Snídaně. Odjezd na výlet do Tulum, prohlídka mayských staveb, pokračování cesty do Xel Ha - národního parku, kde v nádherných lagunách jako v obrovském přírodním akváriu uvidíte desítky druhů exotických ryb. Návrat do Cancúnu. Nocleh.

11 - 13. den

CANCÚN
Snídaně. Volný čas na plavání, opalování a další aktivity spojené s pobytem v tomto exotickém karibském letovisku. Nocleh.

14. den

CANCÚN – EVROPA
Snídaně. Transfer na letiště a let do Evropy. Občerstvení v letadle.

15. den

VÍDEŇ / PRAHA
Přílet do Evropy. Pokračování letu do Vídně nebo do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Acapulco

29°C Polojasno

Cancun

25°C Oblačno

Huatulco

25°C Převážně oblačno

Isla de Cozumel

26°C Oblačno

Mexico City

18°C Jasno

Playa del Carmen

26°C Oblačno

Puerto Morelos

25°C Oblačno

Puerto Vallarta

29°C Jasno

×