800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPyramidy a pláže Tichého oceánu

Mexico City • Teotihuacan • Cuernavaca • Taxco • Acapulco

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Mexiko City ve večerních hodinách, poté ubytování v hotelu 4*, který leží v historickém centru města.

2. den

Po snídani prohlídka centrálního náměstí Zócalo s Národním palácem, metropolitní katedrálou a Templo Mayor (ruiny obřadního centra Aztéků). Odpoledne okružní jízda městem a prohlídka Antropologického muzea, které soustředí nejlepší sbírky předmětů předkolumbovských kultur střední Ameriky na světě.

3. den

Snídaně, potom Xocimilco poslední zbytek plovoucích zahrad připomínající Aztéckou minulost města Tenochtitlán. Odpoledne asi 50 km za město k největší archeologické zóně v Mexiku Teotihuacanu (přezdíváno město bohů), kde vystupují k obloze pyramidy Slunce a Měsíce. Společná prohlídka největšího obřadního centra, které bylo na vrcholu dávno před tím, než se vlády okolního území ujali Aztékové. Cestou zpátky zastávka u baziliky Guadalupe, večer vyhlídka z tore Latino­americana.

4. den

Snídaně, odjezd překrásnou horskou krajinou okolo vulkánu Popocatepetl do města věčného jara – Cuernavaca, kde dodnes stojí palác dobyvatele Cortéze. Dále do městečka Taxco, "stříbrného města", kde se těží a zpracovává bílý kov. Prohlídka městečka, trhu a klenotnických dílen obchůdků, během pozdního oběda ochutnávka místních specialit. Nocleh ve 4* hotelu.

5. den

Po snídani zbytek cesty a příjezd do světoznámého letoviska Acapulco, ubytování v hotelu na pláži.

6. - 8. den

Pobyt v hotelu Emporio Acapulco 5* s programem AI. Tichý oceán skýtá nádherné koupání a úchvatnou podívanou od úsvitu do soumraku.

9. den

Dopoledne přesun na letiště, odlet do Mexico City a návazně do Evropy.

10. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

1lůžkový pokoj (8490 Kč) • pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • spropitné (cca 12 USD).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Acapulco

27°C Slabý déšť

Cancun

23°C Polojasno

Huatulco

25°C Polojasno

Isla de Cozumel

24°C Jasno

Mexico City

16°C Převážně oblačno

Playa del Carmen

24°C Jasno

Puerto Morelos

23°C Polojasno

Puerto Vallarta

25°C Oblačno

×