800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND OASIS SENSE

Exotické koupání a poznávání Mexika.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

PRAHA - CANCÚN
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Mexika do Cancúnu, uvítání na letišti a transfer do hotelu dle Vašeho výběru v Cancúnu (cca 30 min.).

2. - 7. den

POBYT V CANCÚNU
Pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru v letovisku Cancún. Pobyt bez stravy, se snídaní či s All Inclusive. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlování s pozorováním korálů. V hotelech s programem All Inclusive je v ceně pobytu snídaně, oběd i večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci (v dalších restauracích A la carte je nutná rezervace 24 hodin dopředu), snacky během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů během dne většinou až do půlnoci, širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů v ceně pobytu. Pestrá nabídka animačních a zábavních programů Vás zabaví během celého dne i večera. Pobyt v Mexiku nabízí nepřeberné množství aktivit - doporučujeme fakultativně navštívit největší a nejslavnější komplex mayských pyramid na poloostrově Yucatán - Chichén Itzá. Milovníci vodních radovánek by si neměli nechat ujít návštěvu přírodních rezervací Xel - Há či Xcaret s možností plavání s delfíny. Nezapomenutelným zážitkem je i prohlídka mayské pevnosti na břehu moře v Tulumu. Velkým zážitkem jsou také jednodenní výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres se šnorchlováním a pozorováním korálů a vynikajícími nákupními možnostmi. Pobyt v Mexiku nabízí široké možnosti nočního života. Jen málokterý turista odolá nákupu některého z místních suvenýrů - šál, šátků, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáře.

8. den

ODLET DO PRAHY
Dopoledne volno na koupání, opalování, vodní sporty či poslední nákupy suvenýrů. Odpoledne transfer zpět na letiště v Cancúnu a odlet zpět do Prahy.

9. den

PŘÍLET DO PRAHY

GRAND OASIS SENSE 5*

Poloha

moderní hotel ve tvaru pyramidy se nachází přímo u dlouhé bílé pláže na písečné šíji v centru Cancúnu.

Vybavení

hotel je součástí komplexů dvou hotelů Oasis s více než 1 km dlouhou pláží. V hotelové zahradě je unikátní, 450 m dlouhý bazén esovitého tvaru. K dispozici několik restaurací a barů, diskotéka, obchody, turistické centrum, půjčovna aut., animační programy, večerní zábava, Spa, obchůdky, lékař.

Pláž

více než 1 km dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma.

Zábava a sport

bazén, 2 tenisové kurty, polyfunkční sportovní hřiště, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, 9-ti jamkové golfové hřiště par 3 (půjčení holí za 20,- USD), motorizované vodní sporty na pláži za poplatek. Golfové hřiště nedaleko hotelu.

Stravování

pobyt s All Inclusive zahrnuje v hlavní restauraci snídani, oběd i večeři formou bufetu (v ostatních restauracích a la Carte), snacky a neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů během dne.

Ubytování

koupelna s WC, nastavitelná klimatizace,TV, telefon, trezor, minibar, žehlička, žehlící prkno, fén, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady či na moře.

Počasí

Cancun

26°C Polojasno

×