800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ME CANCÚN

  • Hotel se nachází přímo u písečné pláže
  • V blízkosti golfového hřiště

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Moderní luxusní resort, který uspokojí všechny Vaše smysly! Ráj umění, designu, skvělé hudby a gastronomie! Část resortu jen pro dospělé s tzv. Complete ME+ Experience - víc než jen ALL INCLUSIVE! Vyhlášený svým světoznámým plážovým barem The Beach Club @ Me!

Poloha

Cancún, tento luxusní resort leží přímo u nádherné bílé písečné pláže, cca 20 minut od centra města a 20 minut od letiště v Cancúnu. V blízkosti se nacházejí mistrovská golfová hřiště, nákupní centra, restaurace a noční bary.

Vybavení resortu

417 pokojů a suite s výhledem na lagunu nebo moře. Klimatizace, 6 restaurací a barů, 3 bazény, plážový klub, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, knihovna s internetovým koutkem, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Aura pokoj standard - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna s kosmetickými přípravky Aveda, sprcha, WC, osobní váha, žehlička s žehlicím prknem. Možnost ubytování 3 osob nebo 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.

Strava

formou Complete ME (prémiové ALL INCLUSIVE).

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Cancun

26°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL THE WESTIN RESORT AND SPA

HOTEL THE WESTIN RESORT AND SPA

Mexiko, Quintana Roo, Cancun

Cena od: 56 850 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KRYSTAL CANCUN

HOTEL KRYSTAL CANCUN

Mexiko, Quintana Roo, Cancun

Cena od: 58 190 Kč

Pro skupinu:

×