800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR QUETZAL

Přímo na široké písečné pláži Playacar. Doba transferu: cca 1 hodina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo na široké písečné pláži Playacar. Doba transferu: cca 1 hodina.

Ubytování

Vkusné dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A) mají telefon, kabelovou TV, přístroj na přípravu čaje/kávy, minibar, klimatizaci, stropní ventilátor, žehličku a žehlicí prkno, fén, sprchu, WC a balkón nebo terasu. Dvoulůžkové pokoje – nejlepší poloha (A2K): stejné vybavení, v nejvyšším patře. Junior Suite (A2B/A3B) s polohou přímo na pláži jsou prostornější a nabízejí integrovaný obývací prostor a výhled na moře.

Vybavení

Hotel je součástí dvojitého komplexu (hotel Quetzal a Tucan), ve kterém je možné využívat zařízení druhého hotelu. Komplex byl harmonicky zasazen do zahrady připomínajícího prales. K zařízení patří několik třípatrových budov, bary, bufetová restaurace, celkem pět restaurací se specialitami, gril bar/snack bar, bar u bazénu, butik, minimarket a obchod se suvenýry/foto shop. Několik sladkovodních bazénů, samostatný dětský bazén. Lehátka, ručníky, slunečníky u bazénů a na pláži v ceně. Dětský klub (4–12 let). Opatrování dětí za poplatek.

Stravování

All Inclusive Plus: Stravování – Ke všem jídlům studené mísy v hlavní restauraci, večer při rezervaci předem i v restauracích a-la-carte (italská, japonská, mexická, karibská, gril), snacky a místní a mezinárodní nápoje 24 hodin. Pokojový servis 11:00-–23:00 hodin, minibar.

Sport a zábava

Podle disponibility katamarány, kajaky, windsurfing, 1x za pobyt potápění v bazénu, biliár, stolní tenis, volejbal, střelba ze vzduchovky, tenis, výlety na kolech, aerobik, posilovna a parní lázeň. Za poplatek: škola potápění PADI, masáže, 18-ti jamkové golfové hřiště v Playacaru. Přes den animace, večerní zábavní program, diskotéka (od 18 let).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Playa del Carmen

25°C Polojasno

×