800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND RIVIERA PRINCESS

Hotelový resort na vysoké úrovni skládající se ze dvou částí - Grand Riviera a Grand Sunset - se nachází v přírodním parku cca 10 km od střediska Playa del Carmen přímo na krásné písečné pláži. Vzdálenost od letiště 50 km.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento hotelový resort, skládající se ze dvou rovnocenných částí (Grand Riviera a Grand Sunset) se nachází v přírodním parku cca 10 km od střediska Playa del Carmen přímo na krásné písečné pláži.

Středisko

Mayská riviéra

Vybavení hotelu

Recepce s lobby, 9 restaurací (2 hlavní bufetové, 7 a la carte -  gurmánská, asijská, mexická, italská a další), 9 barů (včetně sportbaru otevřeného 24 hodin denně, piano baru a swim up barů), 12 bazénů (z toho 4 dětské), miniklub a klub pro teenagery, lékařské centrum, spa centrum, obchodní centrum, internet  a hlídání dětí (oboje za poplatek), shuttle bus do Playa del Carmen (dle možnosti).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s možností ubytování další dospělé osoby či 2 dětí do 12 let (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací a stropním ventilátorem, trezorem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem, SAT TV, kávovarem, telefonem, minibarem (denně doplňována voda a lehké nápoje) a balkonem nebo terasou. Za příplatek též pokoje typu deluxe s přímým vstupem do bazénu či s vířivou vanou (v patře), Platinum suite nejblíže pláži nebo Laguna Villa suite ve zcela oddělené části.

Stravování

Formou all inclusive 24 hodin denně (do restaurací a la carte nutná rezervace předem), místní nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava

V rámci all inclusive fitness, denní a večerní animace, 6 tenisových kurtů, multifunkční hřiště, diskotéka, nemotorizované vodní sporty na pláži. Za poplatek možnost zajímavých golfových balíčků.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 65 km

Počasí

Cancun

31°C Polojasno

Isla de Cozumel

32°C Převážně oblačno

Playa del Carmen

32°C Převážně oblačno

Puerto Morelos

31°C Polojasno

×