Mexiko | Quintana Roo | Puerto Aventuras

CATALONIA RIVIERA MAYA

Přidat k oblíbeným

Hodnocení našich klientů

st 1.7.2015
"hezká dovolená"
9.5
Celkový dojem velmi příznivý, jeli bychom znovu i přes tu dlouhou cestu. Doporučujeme.
9
"Poloha a pláž"
"Poloha hotelu je dobrá, ale nečekejte pláž z fotografií Karibiku... pláž je úzká, vsup do vody kamenitý, ale moře je teplé a čisté. V poslední době trápí tuto riviéru řasy, zaměstnanci je neustále odklízejí, ale je to dost nemožné to odklidit. Přes řasy se dá projít bez úhony. Neměli jsme s tím problémy. Pláž hotelu je dlouhá, najde se i laguna mělká, ideální pro děti. Celkově hotel je umístěn ve středisku Puerto Aventuras, je to pod uzavřením, takže velký klid a pohoda, můžete si jít kam chcete... bylo to moc příjemné."
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel je velmi hezký, naprosto čistý, až se nechtělo věřit, že zaměstnanci stihnou vše denně perfektně uklidit.Hotel disponuje několika typy ubytování, my jsme zvolili privileged na základě recenzí a udělali jsme dobře. Pokoj velký, čistý, dobře vybavený, vše fungovalo, byli jsme spokojení. K ubytování se váží též nadstandartní služby a je nutné aby byl člověk dobře jazykově vybaven - angličtina, španělština nejlépe a nebo aby si dopředu zjistil co vlastně v hotelu má za služby. Je dobré předem prostudovat internetové stránky hotelu. Po celém areálu je wifi a to je též příjemné.Celkově se nám hotel a jeho vybavení velmi líbil."
9
"Služby a personál"
"Služby jak jsem již zmínila se vážou k typu ubytování, ale myslím si že jsou celkově na velmi dobré úrovni. Personál je usměvavý,pracovitý a velmi snaživý. Nesetkali jsme se, že by vyžadovali nějaké všimné."
10
"Zábava, sport, strava"
"V hotelu jsou 2 velké bufetové restaurace,několik tematických restaurací...inu je tam vše, na co si vzpomenete. Těžko se popisuje přehled všech jídel, ale od hotových bufetových jídel až po grilované ryby a maso - vše čerstvé na přání.Ovoce, zelenina,sladkosti, zmrzlina...prostě si musí vybrat každý, ať už je na maso či na zeleninu. Ráno u snídaně krom všeho možného jsou k dispozici džusy z čerstvého ovoce.... Aktivit je v hotelu mnoho, nemotorizované vodní sporty v ceně, hodně zábavy u bazénu - aerobik, vodní pólo....všelijaká cvičení, dětský klub... věnují se hodně dětem i zábavám pro hosty. Bývají mexické včera s takovými trhy, ochutnávkami, soutěžemi. V hotelu je živá hudba, je to velice pěkné."
ne 1.4.2012
"Velmi krásná dovolená"
9.5
Velká spokojenost a tento hotel můžu určitě doporučit.
8
"Poloha a pláž"
"Hotel v klidnější zoně - městečku Puerto Aventuras.U hotelu laguna - písčitá pláž a korálové podloží.Dalo se šnorchlovat,byly i větší vlny.Moře azurově čisté,rybičky..nádhera"
10
"Hotel a úroveň vybavení"
"Hotel odpovídá 4hvězdičkám,ale pozor skládá se ze 2hotelů Catalonia Riviera Maya a Yukatan Beach Resort and Spa.My byli v Catalonii klidnější ubytování a hezčí zahrada,je i lepší vybavení na pokojích."
10
"Služby a personál"
"Na vysoké úrovni i personál,nic nebyl problém.Řekl bych dokonce,že lepší než v 5hvězdičkovém hotelu.Super organizace,jde vidět,že je to španělský hotel,všichni kmitali,starali se o pohodlí hostů.Nic nechybělo,žádné fronty."
10
"Zábava, sport, strava"
"Sport-my nevyhledáváme na dovolené,ale dá se půjčit kolo,kajaky,na šnorchlování brýle,pink-ponk,jinak pro ženy aerobik.Byli jsme jednou večer v divadle se podívat na tu jejich show-ušlo to.Myslím,že každý si najde své.Strava luxusní,nejlepší kde jsem kdy byl.5 restaurací ala cart - my vyzkoušeli 4 a všechny výtečné."
čt 1.7.2010
"Krásný hotel"
9
Určitě je to moc příjemný hotel u moře.Máme v plánu tam zkusit jet na Vánoce.Kdo jsem chce jet,tak jenom schvaluji. :)
8
"Poloha a pláž"
"Hotel je přímo u pláže.Pláž je tam krásná a písčitá.Do Tulumu nebo Chitzen-itza se,ale jede dlouho,ať je to autobusem nebo autem."
8
"Hotel a úroveň vybavení"
"Jde o to,kdo bude mít jaký pokoj.My jsme měli ten vyšší třídy a musim uznat,že byl velmi příjemný. Nejvíc se mi líbilo,že tento hotel je u moře,u bazénu a dokonce i u laguny."
10
"Služby a personál"
"Personál tam byl velmi příjemný.Ikdyž pracují skoro nonstop,tak na nich neuvidíte ani mráček."
10
"Zábava, sport, strava"
"Animační programy,tam jsou velmi zábavný.Dělají tam jak zabavný,tak i sportovní programy.Jsou v podstatě celý den.Nemusíte se jich zúčastnit. Večer animátoři dělají zábavní show. na různé téma. Také tam je i show,že tam učinkují diváci. ;) Strava byla vynikající."

TripAdvisor

Přidejte Vaše vlastní hodnocení

Měsíc
Rok

Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna