800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR PARAISO BEACH

Hotel, situovaný v krásné tropické zahradě, leží přímo u nádherné písečné pláže Playa Parasio mezi Puerto Morelas a Playa del Carmen. Tento hotel patří do komplexu hotelů, skládající se z 5ti hotelů sítě Iberostar (Iberostar Paraiso del Mar, Iberostar Paraiso Beach, Iberostar Paraiso Lindo, Iberostar Paraiso Maya, Iberostar Grand Hotel Parasio). Do Playa del Carmen jezdí pravidelně shuttlebus, transfer na letiště cca 30 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel, situovaný v krásné tropické zahradě, leží přímo u nádherné písečné pláže Playa Parasio mezi Puerto Morelas a Playa del Carmen. Tento hotel patří do komplexu hotelů, skládající se z 5ti hotelů sítě Iberostar (Iberostar Paraiso del Mar, Iberostar Paraiso Beach, Iberostar Paraiso Lindo, Iberostar Paraiso Maya, Iberostar Grand Hotel Parasio) Do Playa del Carmen jezdí pravidelně shuttlebus, transfer na letiště cca 30 minut.

Ubytování

Resort nabízí 388 pokojů, koupelnu, WC, klimazitaci, fén, telefon, sat TV, budík, minibar, trezor, balkon nebo terasu. K dispozici jsou také junior suite, které mají navíc obytnou místnost.

Vybavení

zahrada, restaurace, kosmetika, diskotéka, dětský klub, bazén pro děti, bazén, bar

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

windsurfing, volejbal, vodní sporty, tenis, stolní tenis, potápění, golf, bazén, aerobic

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Cancun

26°C Polojasno

Isla de Cozumel

25°C Jasno

Playa del Carmen

25°C Jasno

Puerto Morelos

26°C Polojasno

×