800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR PARAISO

Luxusní hotel v koloniální architektuře se nachází přímo na pláží s bílým pískem Playa Paraiso na Riviera Maya. Do střediska Playa del Carmen se spoustou možností večerního vyžití v podobě tanečních klubů, posezení v příjemných restauracích, kavárnách, barech se pohodlně dostanete hotelovým autobusem. Transfer z letiště trvá cca půl hodiny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotel v koloniální architektuře se nachází přímo na pláží s bílým pískem Playa Paraiso na Riviera Maya. Do střediska Playa del Carmen se spoustou možností večerního vyžití v podobě tanečních klubů, posezení v příjemných restauracích, kavárnách, barech se pohodlně dostanete hotelovým autobusem. Transfer z letiště trvá cca půl hodiny.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s koupelnou, WC, klimatizací, fénem, telefon, sat TV, budík, minibar, trezor, balkon nebo terasu

Vybavení

nádvořím vstoupíte do haly s recepcí, v jejich prostorách naleznete směnárnu, hotelový trezor, kadeřnický salon, internetový koutek, obchůdek se suvenýry. Gastronomické speciality jsou nachystány v místních restauracích, k dispozici i mezinárodní restaurace, kavárna, bary. Hotel má celkem 5 bazénů, včetně „tekoucí řeky“ a bazénu s vlnobitím.Pro nejmenší hosty je připraveno dětské hřiště a dětský klub pořádající zábavné programy a soutěže. Pro relaxaci je možno využít relaxačního centra (vířivka, sauna) a kosmetického salonu.

Stravování

24 hodin All Inclusive

Pláž

písčitá pláž u hotelu

Sport a zábava

windsurfing, volejbal, vodní sporty, tenis, stolní tenis, potápění, golf, bazén, aerobik, posilovna, jízda na kole, aqua aerobik, motorové vodní sporty, víceúčelové hřiště, kulečník, plážový volejbal, taneční lekce, vodní pólo, basketbal, lukostřelba

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Cancun

25°C Polojasno

Isla de Cozumel

25°C Skoro jasno

Playa del Carmen

25°C Skoro jasno

Puerto Morelos

25°C Polojasno

×