800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Přihlášení uživatele

Nemáte ještě svůj účet?

Pokud ještě nemáte svůj účet u eTravel.cz, není nic jednoduššího než kliknout a zaregistrovat se.

Výhody registrace na eTravel.cz

Last Minute Newsletter – nechte si zasílat jen to, co Vás zajímá

Díky Last Minute Newsletter Vám neunikne žádný termín zájezdu ani zajímavá destinace. Obsah newsletteru si můžete plně přizpůsobit. Zvolíte si tedy například cenové rozpětí, cílové destinace i období, během kterého chcete newsletter dostávat.

Novinky eTravel.cz – vždy nejnovější informace

S novinkami eTravel.cz budete mít vždy aktuální informace o nových článcích a doporučení pro cestovatele, nových soutěžích a zahájení prodeje zájezdů na novou sezónu. Budete mít tak šanci využít nejvyšší možné slevy za včasný nákup.

Schránka zájezdů - Vaše inspirace a pomocník při výběru dovolené

Při hledání vhodné dovolené můžete využít schránku zájezdů pro uložení těch nejzajímavějších pobytů. Pokud jste se ještě nerozhodli v jakém termínu budete cestovat, můžete si do schránky uložit i hotel, který se Vám líbí a datum odletu si vybrat později. Zájezdy a hotely pak můžete kdykoli mezi sebou snadno porovnávat a později je snadno nalézt. Obsah schránky můžete také odeslat známému na e-mail.

Recenze hotelů, Zážitky z dovolené a Fotogalerie – podělte se o své zkušenosti z dovolené

Prostřednictvím svého účtu v klientské sekci pohodlně vložíte recenze hotelů, zážitky z dovolené a fotografie. Vaše příspěvky máte v přehledném seznamu kdykoliv k dispozici.

Soutěže eTravel.cz

Budete mít možnost účastnit se zajímavých soutěží, které pořádá cestovní agentura eTravel.cz.

Osobní údaje návštěvníků serveru eTravel.cz jsou chráněny v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních dat, především podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Po klientech požadujeme jen údaje bezprostředně nutné k registraci v uživatelské sekci nebo k vyřízení objednávky. Zákazník poskytnutím svých osobních údajů a registrací uděluje souhlas se správou, zpracováním a uchováváním svých osobních údajů provozovatelem serveru.
×