Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Mosambik | Vnitrozemí | Benguerra Island

&Beyond Benguerra Island

   Hodnocení

   4.5198 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento hotel pochází z roku 1989. Objekt hostům nabízí celkem 13 pokojů. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, knihovna a prádelna. Díky WiFi ve společných prostorách (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Je tady také hezká zahrada.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají ventilátor a koupelnu. K většině pokojů patří i terasa, na které se dá příjemně relaxovat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná dvoulůžková postel. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Připojení k internetu patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat rybaření. Za poplatek je dále v nabídce jízda na koni. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například jízda na kánoi, jízda na kajaku a šnorchlování a za poplatek jízda na katamaránu a potápění. Hosté mají k dispozici wellness zónu se spa. Za poplatek mohou využít masáže.

   Stravování

   V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - plná penze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla.

   Platba

   Jsou přijímány běžné platební karty -Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248