800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANANTARA BAZARUTO ISLAND RESORT & SPA

  • Bělostné písečné pláže v blízkosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se nachází na souostroví Bazaruto u pobřeží Mosambiku.
Jedná se o elegantní resort zasazený v nádherné lokalitě, která Vás okouzlí svými plážemi pokrytými bělostným pískem, tropickými sceneriemi a zajímavou nabídkou sportovních a volnočasových aktivit. Doporučujeme jako zajímavý tip pro páry i rodinnou dovolenou.

Ubytování

K dispozici je 30 plážových vil a 14 vil s výhledem na moře. Plážové vily jsou vybavené vlastní koupelnou, vanou s výhledem na moře nebo do zeleně, venkovní sprchou, pohodlnými postelemi (manželská postel nebo dvě oddělená lůžka), prostorem pro posezení, terasou/verandou, klimatizací, moskytiérou, satelitní televizí, minibarem, zařízením na přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů a trezorem. Za příplatek zajistíme ubytování ve vilách vyšší kategorie

Vybavení

Resort je vybaven restaurací specializující se na plody moře, stylovým barem Neptune s výhledem na Indigo Bay, bazénem se slanou vodou, barem u bazénu a restaurací Tartaruga s krásným výhledem na mořskou hladinu. Hotel doplňuje tzv. Activities Centre zahrnující další bazén se slanou vodou a obchod s potápěčským a rybářským vybavením. Pro hosty, kteří chtějí prožít dovolenou plnou odpočinku, je připraveno atraktivní spa centrum, a sportovněji založení hosté mohou využít moderního fitness centra. K dispozici jsou také klimatizované konferenční prostory s kapacitou 60 osob a ordinace lékaře.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta plná penze včetně nealkoholických nápojů, vody, kávy, čaje, místního vína a piva, dalších vybraných alkoholických nápojů a minibaru.

Pláž

Pisečné pláže.

Sport a zábava

Kromě odpočinku pod horkými slunečními paprsky se hosté mohou těšit na různé vodní sporty, šnorchlování, rybaření nebo potápění, pro které jsou zde skvělé podmínky. Doporučujeme výlety lodí při západu slunce, objevování okolních ostrovů, pozorování velryb a delfínů, jízdu na koni, tenis nebo qolf (kombunace golfu a kroketu).

Pro děti

K dispozici je volnočasové centrum pro děti. Jeden z bazénů v resortu je vhodný pro rodiny s dětmi.

×