800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JACKALBERRY GAME LODGE

Luxusní privátní lodge ležící v rezervaci Thornybusch (oblast Velkého Krugerova NP) známá nadstandardními službami, skvělým přístupem personálu a výtečnou kuchyní a skvělými podmínkami pro pozorování zvěře včetně Big Five.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Luxusní privátní lodge ležící v srdci rezervace Thornybusch v oblasti Velkého Krugerova národního parku. Tento hotel v buši vyniká nadstandardními službami, skvělým přístupem personálu, výtečnou kuchyní a dokonalými podmínkami pro pozorování zvěře včetně Big Five - tedy lva, buvola. nosorožce, slona a levharta.

Ubytování

Koupelna s výhledem do buše a WC, vnitřní i venkovní sprcha, pohodlná terasa, klimatizace (včetně topení), moskytiéra, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, kávovar, bezpečnostní trezor.

Vybavení

Sedm luxusních bungalovů (kapacita zaručuje komorní prostředí), restaurace, prostranství s velkým ohništěm na tradiční večeři Boma, bazén, knihovna, obchod se suvenýry, bar.

Stravování

All Inclusive: zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangerem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.