800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAdvent Mnichov

Pohodový víkend, kdy si splníte několik přání najednou - prožijete pravou adventní atmosféru, nakoupíte netradiční vánoční dárky a prohlédnete si přijemné bavorské město Mnichov, kde si dle průzkumů přeje žít většina Němců.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Pohodový víkend, kdy si splníte několik přání najednou - prožijete pravou adventní atmosféru, nakoupíte netradiční  vánoční dárky a prohlédnete si přijemné bavorské město Mnichov, kde si dle průzkumů přeje žít většina Němců.

V blízkosti

1. den
Po příletu do Mnichova transfer na hotel v centru města. Po ubytování procházka městem - srdce města kolem Mariánského náměstí, Nová radnice se slavnou zvonkohrou, stará radnice. Nemůže chybět ani návštěva největšího potravinového trhu Evropy Viktualienmarktu. Odpoledne přejezd hromadnou dopravou do Muzea BMW, které bylo po rekonstrukci znovu otevřeno v roce 2008 a svými sedmi tematickými výstavními domy a svým futuristickým designem skýtá opravdu nezapomenutelný zážitek. Večer fakultativní možnost večeře v typické místní pivnici. 
 
2. den
Den věnovaný nákupu a výletu do outletové prodejní zóny (www.IngolstadtVillage.com), kde je více než 100 butiků, ve kterých je k dostání zboží celosvětově uznávaných značek modního a lifestilového sortimentu. Loňské kolekce jsou zde navíc nabízeny se slevou až 60% oproti doporučené ceně. 
 
3. den
Návštěva adventního s dlouholetou tradicí - poprvé se konal už roku 1806. Trh se koná před radnicí, je zde více než 200 stánků a součástí je i slavný jesličkový trh. Následně transfer na letiště, odlet zpět do Prahy.

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Převážně oblačno

Bavorsko

9°C Polojasno

Berlín a okolí

11°C Jasno

Braniborsko

9°C Skoro jasno

Dolní Sasko

12°C Převážně oblačno

Hesensko

14°C Skoro jasno

Sasko

8°C Jasno

×