Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Dolní Sasko | Bad Harzburg

Am Eichenberg

   Hodnocení

   3.530 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 19 pokojů. Je zde restaurace, kavárna, bar, knihovna, pokojová služba, konferenční místnost a krb. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Je tady minibar. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Na pokoji je telefon, televize, rádio a budík. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté mohou odpočívat na terase. Kdo se nechce vzdát sportu ani při cestování, ten se může věnovat tenisu. Za poplatek je dále v nabídce jízda na kole/horském kole. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř hotelu. Je tu například fitness studio. Objekt nabízí mnoho wellness programů a služeb, například saunu, parní lázeň a kosmetický salon, za příplatek pak ájurvédu a solárium. Objekt nabízí svým hostům také živou hudbu a kasino.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248