Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Meklenbursko-Přední Pomořansko | Ostseebad Kühlungsborn

Hotel Aquamarin

   Hodnocení

   454 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde restaurace, kavárna, bar a hospoda. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají kuchyň a koupelnu. Pokoje mají dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. K základnímu vybavení patří telefon, televize a rádio. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Hotel má krytý bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Objekt je ideálním místem pro aktivní dovolenou, díky sportovním aktivitám, které nabízí. Je tu například jízda na kole/horském kole. Za poplatek je tenis, golf a jízda na koni. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. Hotel nabízí mnoho wellness programů a služeb, například saunu, parní lázeň a solárium, za příplatek pak kosmetický salon a masáže. Ve večerních hodinách mohou hosté poslouchat živou hudbu.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248