800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySCHWARZWALD PARK HOTEL

Klidná lokalita, v malebném parku. Centrum obce cca 1 km. Běžecké stopy a upravované turistické trasy se nacházejí u hotelu. 18-jamkové golfové hřiště cca 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

klidná lokalita, v malebném parku. Centrum obce cca 1 km. Běžecké stopy a upravované turistické trasy se nacházejí u hotelu. 18-jamkové golfové hřiště cca 3 km.

Vybavení

velmi udržovaný hotel ve schwarzwaldském stylu, který tvoří hlavní budova, 6 hostinských domů a "Dům Feldberg" (129 pokojů/bytů). Výtah, snídaňová jídelna/restaurace, kavárna, kavárna s terasou, velká louka na opalování.

3000

Ubytování

Hotel: dvoulůžkové pokoje (A2A): ve vedlejší budově, prostorné a komfortně zařízené, s dvojlůžkem nebo francouzským lůžkem, sat. TV, telefonem, vanou/sprchou, WC, župany k zapůjčení (cca 4,50 EUR/pobyt), některé s balkónem/terasou, některé se sedacím koutem, některé s chladničkou. Dvoulůžkové pokoje (A2C)/jednolůžkové pokoje (A1A): v hlavní budově, stejné vybavení jako A2A, navíc minibar, některé s balkónem. Jednolůžkové pokoje (A1A): jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový pokoj. Rodinné pokoje(jednopokojové) (A4C): ve vedlejší budově, prostorný jednopokojový apartmán (obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, dvojlůžkem nebo francouzským lůžkem, vana/sprcha, WC, malý balkón).

Stravování

Hotel: Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře menu o 4 chodech, popř. bufet. 31.12.: gala bufet a půlnoční polévka. Služby v ceně: pro hosty hotelu: vánoční a silvestrovský program s vánoční oslavou a nadílkou pro nejmenší. Silvestrovská party s živou hudbou, tancem a ohňostrojem. Wellness: bez poplatku: parní lázeň, krytý bazén (18 x 9 m), sauna. Za poplatek: kosmetické studio a přírodní ozdravné centrum, masáže na vyžádání, solárium.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Příjezd vlakem: nejbližší nádraží St. Georgen, cca 4,5 km. Transfer do hotelu a z hotelu cca 6 EUR osoba/jízda (nutné rezervovat v hotelu). Domácí zvíře: (max. 2), cca 9 EUR zvíře/den. Lázeňská taxa: cca 1,70 osoba/den. Elektřina, voda. Dětská postýlka: do 2 let, v ceně. Rezervace v ck. Příjezd/minimální délka pobytu: Hotel: denně/2 noci. 27.12.-30.12 denně/4 noci. 31.12. příjezd nelze.

tip|PRO AKTIVNÍ

Bez poplatku: boccia, el. šipky, metaná, venkovní kuželky, biliár, zahradní šachy, stolní fotbal a stolní tenis, volejbal. 24.12.-01.01. každý večer různý individuální program pro hosty (částečně za poplatek). Za poplatek: půjčovna běžek (cca 2 km), půjčovna saní, tenisová škola, tenisové kurzy s víkendovými a týdenními programy.

tip|PRO RODINY

Bez poplatku: vybavení pro kojence (nutné rezervovat), dětský klub "Pampeliška", hlídání dětí (3-12 let) od pondělí do pátku 10 h-16 h (minimální počet 8 dětí), hřiště. Dětská plná penze (pouze pro hosty hotelu a kromě Rodinné nabídky). Děti do 12 let obdrží navíc jídlo v poledne a dětské nápoje k hlavním pokrmům.

Počasí

Bádensko-Württembersko

19°C Převážně oblačno

×