Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Bádensko-Württembersko | Rust

Hotel Bell Rock

   Hodnocení

   4.51,473 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 225 pokojů. Objekt je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, bar, konferenční místnost a krb. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon, televize, rádio, budík a WiFi. V koupelnách je sprchový kout, vana a vířivá vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například tenis, fitness studio, spa, saunu, kosmetický salon, masáže a solárium. O malé návštěvníky se postarají v miniklubu.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248