800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBELL ROCK

"Vedle hotelu ""Colosseo"", s přímým přístupem do EUROPA-PARKU."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Objekt má 225 pokojů. K vybavení patří restaurace, bar a konferenční místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení

Objekt má 225 pokojů. K vybavení patří restaurace, bar a konferenční místnost. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení pokoje

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. K vysokému komfortu patří u většiny pokojů i balkón nebo terasa. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení patří také sejf a minibar. Varná konvice/kávovar patří také ke standardnímu vybavení. V pokojích je telefon, televize, rádio a budík. Koupelny mají sprchový kout, vanu, vířivou vanu, vysoušeč vlasů a župan.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. K nabídce volnočasových aktivit objektu patří tenis, fitness studio, spa, sauna a kosmetický salon. O děti bude dobře postaráno v miniklubu.

Stravování

Jako možnost stravování lze rezervovat snídaně. Objekt nabízí jako zvláštní zábavní program tzv. showcooking, při němž mohou hosté sledovat přípravu jídel na vlastní oči.

Počasí

Bádensko-Württembersko

14°C Polojasno

×