800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBELL ROCK

"Vedle hotelu ""Colosseo"", s přímým přístupem do EUROPA-PARKU."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

35 metrů vysoký maják vás navede do bezpečí dovolenkového přístavu v EUROPA PARKU! Vstupenky jsou již zahrnuty v ceně.

PRO RODINY

• designový hotel • rodinné pokoje • snídaně s myšákem Euromausem • možno rezervovat single s dítětem (dětmi) • hrací koutek • denní dětský program pro hotelové hosty po uzavření zábavního parku • video program pro mladistvé.

Poloha

vedle hotelu "Colosseo", s přímým přístupem do Europa-Parku.

Vybavení

čtyřhvězdičkový superior hotel s 225 pokoji (35 suitami), zavede hosty na kurs směru Nová Anglie 18. století. Tento šarmantní komplex budov v koloniálním stylu se skládá z čtyřpodlažní bílé hlavní budovy a pěti dalších, třípodlažních budov a také osvětlené věže. Lobby zaplavené světlem a disponující otevřeným krbem a přímořskou výzdobou, promísené s hodnotnými starožitostmi a ručně vyrobenými uměleckými předměty, láká návštěvníky vplout do Nového světa, mladé Ameriky. 3 restaurace rozmazlí jazýčky plavitelů: jedna buffetová restaurace s oblastí Show-Cooking „Harboside“, další Fine-Dining a restaurace á-la-carte „Captain ´s Finest". K čistému dobrodružství láká dětské vodní hřiště „Mayflower“ s vnitřním a cca 30 m dlouhým venkovní bazénem. Park s několika jezery přecházející do hotelového areálu, se promění během show „Rhode Island Waterfiere“ s barvami hýřícími vodními fontánami v plamennou kulisu. Listnaté stromy z Nové Anglie lemující břehy jezer zvou na krásnou procházku. Nakonec si můžete dát drink v baru „Spirit of St. Louis.“

Ubytování

vkusně zařízené nekuřácké pokoje v námořním novoanglickém stylu,vhodné pro rodiny, s TV, telefonem, trezorem, wi-fi, klimatizací, sprchou, WC a fénem, max. pro 4 osoby. Rodinné pokoje (A1A/A2A/A3A/A4A): s dvoulůžkem, 3.a 4. osoba na patrových postelích. Na vyžádání možnost rezervace pro 5/6 osob (D5A,D6A). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v restauraci á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport/aktivity

v ceně: fitnes-centrum (od16 let), jogging a nordic walking.

Wellness

vnitřní a venkovní bazénová zóna, sauna (od 18let) . Zábava: živá hudba v barech a restauracích. Info: parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: max. 1, cca 13 €/den. Lázeňská taxa: ca 1,40€ /osoba od 12 let/noc, platba na místě. Příjezd/ minimální délka pobytu: denně/1 noc. Začátek/konec nájmu: 15.30/11.00 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervovaný pobyt se snídaní a vstupenku do zábavního parku (A1A-A4A/D5A/D6A). Při pobytu na 1 noc dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci třídenní vstupenka. Na prodlouženou noc není zahrnuta vstupenka. Vstupenky obdržíte při příjezdu v hotelu. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako infant věk 01. PARK INFO: • vstupenky do Europa-Parku jsou již zahrnuty v ceně, obdržíte při příjezdu na hotelu (pro: A1A/A2A/A3A/A4A/D5A/D6A) • VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou) • po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu) • snídaně s myšákem Euromausem a jeho přáteli • večerní kino "Magic Cinema" (za poplatek) • "Casa da Aventura" v otevírací době. • přímý vstup do Europa-Parku

Počasí

Bádensko-Württembersko

9°C Oblačno