800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBURGHOTEL CASTILLO ALCAZAR

Dobývejte španělský rytířský hrad! Zde se stanete hosty středověku.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Zažijte noc ve španělském hradním hotelu. Zde budete hosté středověku! 

Poloha

ve španělské tematické části, přímo u vchodu do zábavního parku.

Vybavení

za zdmi čtyřhvězdičkového hradního hotelu čeká na hradní pány a dámy 120 pokojů. Stolovat můžete jako rytíři v bufetové restauraci Castillo. V útulné atmosféře u stolu pro dva nebo u velké tabule s celou družinou. V baru Buena Vista si vychutnejte koktejly a zároveň krásný výhled na okolí. 9 poschoďový hotel je propojen chodbou s hotelem El Andaluz. Zde se nachází vstupní hala s posezením, business-centrum, prostor na zavazadla a hotelový obchod.

Ubytování

Rodinné pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B/A1C/A2C/A3C/A4C): útulné rodinné pokoje až pro čtyři osoby, bez možnosti přistýlek, klimatizované a vkusné, ve španělském stylu s kabelovou TV, telefonem, sprchou, WC a fénem s dvoulůžkem a patrovou postelí v přístěnku (ca 0,9 x 2 m). Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pěti a šestilůžkové pokoje (D5A/D6A).

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu s Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře. Možnost výběru v restauraci a-la-carte nebo z bufetu, např. v restauraci Castillo.

Sport/aktivity

fitness club (od 16 let) a Jogging a Nordic Walking. Za poplatek: Europa - Park Golf club Breisgau (ca 15 min).

Děti

Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01. Možno rezervovat též jako single s dítětem. Dětský koutek, dětský program pro hotelové hosty po uzavření zábavního parku.

Další výhody

vstupenky do Europa-Parku pro vybrané pokoje jsou již zahrnuty v ceně, obdržíte při příjezdu na hotelu El Andaluz. Pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B): zahrnují ubytování se snídaní na 1 noc a dvoudenní vstupenku do zábavního parku a pokoje A1C/A2C/A3C/A4C: zahrnují ubytování na 2 noci se snídaní a třídenní vstupenku do zábavního parku. Pokoje D5A/D6A: zahrnují ubytování se snídaní bez vstupu do zábavního parku.

Info

parkování: parkoviště v ceně; domácí zvíře: max.1,cca 13€/den; lázeňská taxa: cca 1€/ osoba od 12 let/platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: pokoje A1B-A4B/D5A/D6A: denně/1 noc, pokoje A1C/A2C/A3C/A4C: denně/ 2 noci. Check-in: v hotelu El-Andaluz; platba kartou: VISA, Master-Card, American Express, Diners

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Počasí

Bádensko-Württembersko

19°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

COLOSSEO

COLOSSEO

Německo, Bádensko-Württembersko, Rust

Cena od: 6 797 Kč

Pro skupinu:

×