800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBURGHOTEL CASTILLO ALCAZAR

Dobývejte španělský rytířský hrad! Zde se stanete hosty středověku.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Zažijte noc ve španělském hradním hotelu. Zde budete hosté středověku!

Poloha

ve španělské tematické části, přímo u vchodu do zábavního parku.

Vybavení

za zdmi čtyřhvězdičkového hradního hotelu čeká na hradní pány a dámy 120 pokojů. Stolovat můžete jako rytíři v bufetové restauraci Castillo. V útulné atmosféře u stolu pro dva nebo u velké tabule s celou družinou. V baru Buena Vista si vychutnejte koktejly a zároveň krásný výhled na okolí. 9poschoďový hotel je propojen chodbou s hotelem El Andaluz. Zde se nachází vstupní hala s posezením, business-centrum, prostor na zavazadla a hotelový obchod.

Ubytování

útulné, klimatizované a vkusné pokoje ve španělském stylu s kabelovou TV, telefonem, Wi-Fi, sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A1A-A4A): s dvoulůžkem a patrovou postelí v přístěnku (ca 0,9 x 2 m). Rezervace a ceny pro rodinné pěti a šestilůžkové pokoje, si vyžádejte prosím ve vaší cestovní kanceláři. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu s Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře. Možnost výběru v restauraci a-la-carte nebo z bufetu, např. v restauraci Castillo.

Sport/aktivity

fitness club (od 16 let) a Jogging a Nordic Walking.

Zábava

živá hudba v restauracích a barech hotelů v Europa-Parku.

Děti

Dětská postýlka: 1 dítě na lůžku s rodiči v ceně. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01.

Služby v ceně

vstupenky do Europa-Parku jsou již zahrnuty v ceně, obdržíte při příjezdu na hotelu El Andaluz (pro: A1A/A2A/A3A/A4A). Při pobytu na 1 noc je zahrnuta dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci je zahrnuta třídenní vstupenka do zábavního parku. Prodloužená noc neobsahuje vstupenku.VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou).Po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu. Dále snídaně s myšákem Euromausem a jeho přáteli.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: max.1,cca 13€/den. Lázeňská taxa: cca 1,40 €/ osoba od 12 let/platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Check-in:v hotelu El-Andaluz.

Místní kategorie hotelu

4.

Platba kartou

VISA, Master-Card, American Express, Diners

Možnosti ubytování

Počasí

Bádensko-Württembersko

7°C Slabý déšť