800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCOLOSSEO

Tento hotel byl našimi hosty vybrán mezi 100 nejlepších hotelů. Nachází se těsně vedle španělských hotelů u Europa Parku. Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Oblíbený hotel postavený v italském stylu, přímo u zábavního parku EUROPA PARK. Vstupenky jsou již zahrnuty v ceně.

PRO RODINY

možno rezervovat single s dítětem (dětmi). V ceně: dětský hrací ráj na 2 podlažích u restaurací dětská vědomostní rallye. Denně po uzavření zábavního parku dětský program pro hotelové hosty.

Poloha

těsně vedle španělských hotelů u Europa-Parku. Zábavní park k dosažení podchodem.

Vybavení

nechte se nakazit temperamentem italské radosti ze života. Dolce Vita ve čtyřhvězdičkovém superior hotelu Colosseo. Cca 350 pokojů, z toho 22 exkluzivních tématických suit, je do detailu ztvárněno v římsko-italském stylu. Kolem piazzy s impozantním obloukem Kolosea se jako v toskánském městečku řadí 2 restaurace á-la-carte, bufetová restaurace a kavárna. Nabídku doplňují 2 bary. Možnost nákupů jako v Itálii - v prodejně suvenýrů. A zatímco se dospělí procházejí, mohou se děti dosyta vyřádit v hracím koutku a vykoupat ve vodním hřišti! Hotel navíc nabízí 4 výtahy, prostor na zavazadla, recepci s posezeními a business centrum.

Ubytování

pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu a jsou vybaveny s ohledem na požadavky rodin, až pro 4 osoby, s kabelovou TV, internetovým přípojením, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A1A/ A2A/ A3A/A4A): každý pokoj disponuje dvoulůžkem a většina také patrovými postelemi (0,9 x 2 m). Na vyžádání možnost rezervace pěti až šestilůžkových pokojů, kód D. Informace o cenách tematických (kód T) suit ve vaší ck. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v jedné ze dvou restaurací á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport/aktivity

v ceně: fitness-centrum (od 16 let), jogging, nordic walking.

Wellness

tematická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolossea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem (od 18 let). Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium (od 18 let). Kadeřník.

Zábava

denně živá hudba v barech a restauracích.

Info

parkování: patrové parkoviště u hotelu v ceně. Domácí zvíře: max. 1, cca 13 €/ den. Lázeňská taxa: ca € 1,4osoba od 12 let/noc, platba na místě. Příjezd/ minimální délka pobytu: denně/ 1 noc. Začátek/konec nájmu: 15.30/11 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervovaný pobyt se snídaní a vstupenku do zábavního parku (A1A-A4A, D5A,D6A). Při pobytu na 1 noc dvoudenní vstupenka, při pobytu na 2 noci třídenní vstupenka. Při prodloužení pobytu není zahrnuta vstupenka. Vstupenky obdržíte při příjezdu v hotelu. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01.

WELLNESS PLUS

tematická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolossea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem (od 18 let). Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium (od 18 let). Kadeřník.

PARK INFO

• vstupenky do Europa-Parku jsou již zahrnuty v ceně, obdržíte při příjezdu na hotelu (pro: A1A/A2A/A3A/A4A/D5A/D6A) • VIP vstup do Europa-Parku: jednotlivé atrakce jsou hotelovým hostům k dispozici již 30 minut před vlastním otevřením parku (s platnou vstupenkou) • po uzavření parku večerní otevření španělské tématické zóny (atrakce jsou v provozu pouze v běžnou otevírací dobu) • snídaně s myšákem Euromausem a jeho přáteli • večerní kino "Magic Cinema" (za poplatek) • "Casa da Aventura" v otevírací době. • přímý vstup do Europa-Parku

Možnosti ubytování

Počasí