800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCOLOSSEO

Tento hotel byl našimi hosty vybrán mezi 100 nejlepších hotelů. Nachází se těsně vedle španělských hotelů u Europa Parku. Zábavní park k dosažení podchodem nebo lanovkou Europa Park Express.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Oblíbený hotel postavený v italském stylu, přímo u zábavního parku EUROPA-PARK.

Poloha

těsně vedle španělských hotelů u Europa-Parku. Zábavní park k dosažení podchodem.

Vybavení

hotel disponuje celkem cca 350 pokoji, z toho je 22 tematických suit, 4 výtahy, vstupní hala, obchod, 2 a-la-carte restaurace a 1 bufetová restaurace, pizzeria a 2 bary.

Ubytování

pokoje jsou zařízeny v italsko-římském stylu až pro 4 osoby, s kabelovou TV, Wi-Fi, koupelnou se sprchou, WC a fénem. Rodinné pokoje (A1B/A1C/A1D/A1E/ A2B/A2C/A2D/A2E/A3B/A3C/A3D/A3E/A4B/A4C/A4D/A4E): každý pokoj disponuje dvoulůžkem a většina také patrovými postelemi (0,9 x 1,9 m). Pokoje D5A/D6A: pro 5-6 osob.

Stravování

snídaně: formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně): večeře v jedné ze dvou restaurací á-la-carte nebo v bufetové restauraci.

Sport/aktivity

fitness-centrum (od 16 let), jogging, nordic walking. Za poplatek: Europa-Park Golfclub Breisgau.

Wellness

tematická římská bazénová zóna ve vnitřním oblouku Kolossea s vyhřívaným vnitřním/venkovním bazénem a dětským vodním světem, saunou, parní lázní, laconiem (od 18 let). Za poplatek: wellness & spa zóna s řadou masážních a kosmetických procedur, medical wellness. Solárium (od 18 let).

Info

parkování: parkoviště u hotelu zdarma. Domácí zvíře: max. 1, cca 13 €/ den. Lázeňská taxa: ca € 1,4 osoba od 12 let/noc, platba na místě. Příjezd/ minimální délka pobytu: A1B-A4B, A1D-A4D, D5A-D6A denně/ 1 noc, A1C-A4C a A1E- A4E: denně/ 2 noci. Začátek/konec nájmu: 15.30/11 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervovaný pobyt se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Pokoje A1B-A4B zahrnují ubytování se snídaní na 1 noc a dvoudenní vstupenku do zábavního parku. Pokoje A1D-A4D zahrnují ubytování se snídaní na 1 noc a jednodenní vstupenku do zábavního parku. Pokoje A1E-A4E zahrnují ubytování na 2 noci se snídaní a dvoudenní vstupenku do zábavního parku. A1C-A4C zahrnují ubytování na 2 noci se snídaní a třídenní vstupenku do zábavního parku. Pokoje D5A-D6A zahrnují pouze ubytování, bez vstupu do zábavního parku. Vstupenky obdržíte při příjezdu v hotelu. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Slabý déšť

×