800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL ANDALUZ

  • V blízkosti zábavního parku EUROPA-PARK
  • Hotel inspirován španělskou architekturou
  • Wellness procedury

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel prozářený španělským sluncem! Přímo u zábavního parku!

Poloha

ve španělské tématické zóně přímo u zábavního parku EUROPA-PARK, do kterého se dostanete zvláštním vchodem.

Vybavení

nechte se unést atmosférou zážitkového hotelu El Andaluz, který byl inspirován španělskou architekturou. Hotel disponuje 192 pokoji ve středomořském stylu. Nachází se zde vyhřívaný venkovní bazén ( 7 x 14 m, vyhřívaný květen-září), terasa bar El Circo. Španělské speciality můžete ochutnat v restauraci Don Quichotte. Dále je zde business centrum, dva výtahy.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybavené velmi příjemně, vhodné pro rodiny, ve španělském stylu, stylově vybavené, klimatizované, s kabelovou TV, WiFi, telefonem, sprchou a fénem. Rodinné pokoje (E1A/E2A/E3A/E4A): s dvoulůžkem a většinou s patrovou postelí (cca 0,9 x 2 m).

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu s myšákem Euromausem a jeho přáteli. Na místě (není zahrnuto v ceně) : možnost večeře v restauracích Europa-Parku.

Wellness

bazén v zahradě, oasa Marrakesch s marockou parní lázní, finská suchá sauna, orientální odpočinková místnost, Možnost využití sauny v jiných hotelích Europa-Parku zdarma (od 18 let). Posilovna od 16 let. Za poplatek: solárium ( od 18 let). Masáže a zkrášlující procedury.

Děti

možnost rezervace single s dítětem. Pueblo del Aqua - vodní hřiště, program pro děti po uzavření zábavního parku.

Info

parkování: parkoviště v ceně, u hotelu. Domácí zvíře: max. 1, ca 13 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,40 €/den pro osoby od 12 let, platba na místě. Upozornění: cena pro pokoje E1A-E4A obsahuje rezervované ubytování se snídaní, ne vstupenky do zábavního parku. Ty je možno rezervovat zvlášť v rámci speciální nabídky S 68850.

Místní kategorie hotelu

4.0

Platba kartou

VISA, MasterCard, American Express.

Počasí

Bádensko-Württembersko

10°C Slabý déšť