800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAVARIA DREAM ALPENHOF

Téměř v centru Bad Kohlgrub, jezero Staffelsee cca 15 km, cca 200 m od sedačkové lanovky, na úpatí hory Hörnle s nádherným výhledem. V okolí se nachází zámky krále Ludvíka Bavorského, optimální pro jednodenní výlety. Rozsáhlá síť turistických a cyklostezek. Krytý a venkovní bazén v Oberammergau „Wellenberg” (12 km). Mnoho tipů na cyklo a pěší výlety s popisky k obdržení přímo v hotelu. Optimální pro strávení aktivní dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

téměř v centru Bad Kohlgrub, jezero Staffelsee cca 15 km, cca 200 m od sedačkové lanovky, na úpatí hory Hörnle s nádherným výhledem. V okolí se nachází zámky krále Ludvíka Bavorského, optimální pro jednodenní výlety. Rozsáhlá síť turistických a cyklostezek. Krytý a venkovní bazén v Oberammergau „Wellenberg” (12 km). Mnoho tipů na cyklo a pěší výlety s popisky k obdržení přímo v hotelu. Optimální pro strávení aktivní dovolené.

Vybavení

restaurace, parkoviště, výtah, lyžárna. Ubytování se nachází v hotelu a gasthofu - pokoje v hotelové části jsou novější a poskytují lepší komfort, obojí však odpovídá 3* kategorii.

Ubytování

typický bavorský styl pokojů, sprcha/WC, SAT/TV, telefon, balkon/terasa. K dispozici je celkem 7 apartmánů pro 2-4 osoby s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, vybavenou kuchyní, koupelnou a balkonem/terasou. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici na každém pokoji. Pokoje s možností 2 přistýlek resp. 3lůžkový pokoj s 1 přistýlkou nebo rodinný pokoj.

Skibus

cca 2 min. od hotelu (doprava autobusem s "Kurkarte" zdarma po celém regionu)

Lanovky

menší lyžařský areál Hörnle přímo u hotelu (vhodný pro rodiny s malými dětmi nebo začátečníky), lyžařský areál Garmisch Classic a Zugspitze cca 30 km

Pro děti

malé venkovní dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:od ledna plně v provozu hotelová restaurace, do té doby podle obsazenosti - za příplatek na místě

Služby za poplatek

garáže 6 EUR/den, místní pobytová taxa 1,60 EUR/noc/osoba, domácí mazlíčci (8 EUR/den platba v místě, na vyžádání).

Počasí

Bavorsko

18°C Převážně oblačno

×