800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KÖNIGSSEE

Hotel leží přímo na promenádě u jezera Königsee.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel leží přímo na promenádě u jezera Königsee.

Poloha

přímo na břehu jezera Königsee, obklopen restauracemi a obchody se suvenýry. Lodní molo se nachází pouze pár kroků od hotelu. Berchtesgaden cca 5 minut autem. Salzburg cca 20 km. Bobová dráha Königsee cca 500 m, lanovka na horu Jenner cca 250 m.

Vybavení

tradiční rodinný hotel v alpském stylu s 42 pokoji, restaurací, terasou.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV, rádiem, telefonem. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, vybavení jako A2A, balkon, boční výhled k jezeru.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večer výběr z menu o 3 chodech. 1x týdně bavorské bufetové stoly.

Internet

internetový koutek, WiFi připojení zdarma.

Sport/aktivity

za poplatek: lezecké túry a vyjíždky na horských kolech, rafting, minigolf ve městě. Pronájem veslic u jezera.

Další výhody

v rámci lázeňské taxy: sleva na denní vstupné do lázní Watzmann Therme a do 2 venkovních bazénů, bezplatné využití regionální dopravy v Horním Bavorsku (kromě Roßfeld-Höhenringstraße, Kehlsteinlinie a několika málo dalších). Sleva na parkovné na všech veřejných výletních parkovištích.

Info

parkování: zvýhodněné parkovací místo na parkovišti Königsee; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,30 € den/osoba; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 26.6.-2.10. denně/3 noci.; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

Počasí

Bavorsko

16°C Jasno