800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySTOLL´S HOTEL ALPINA - léto

Kvalitní hotel pro všechny věkové kategorie na tichém místě ve velké zahradě. Město Berchtesgaden a jezero Königssee jsou vzdálené 10 min. jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v krásném a klidném prostředí, v rozlehlé zahradě, která poskytuje zázemí k odpočinku. Hotel má dobrou výchozí polohu v nadmořské výšce 630 m, v dosahu Berchtesgadenu i Königssee, ideální také pro túry a cyklistiku. Centrum Schönau a nákupní možnosti cca 1 km, krytý bazén Watzmann Therme 5 km.

Vybavení

tradiční hotel v rustikálním stylu, dvě propojené budovy a vedlejší budova s restaurací a jídelními sály. Recepce, zdarma trezor na recepci, vstupní místnost s krbem, WiFi zdarma v lobby, společenská místnost, parkoviště, jídelna, bar, vnitřní bazén, venkovní bazén, sauna, fitness, restaurace s terasou a lehátky.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě mají sprchu/WC, minibar (za poplatek), telefon, SAT/TV. Pokoje kategorie B (menší), standard a kategorie A (větší, navíc s balkonem a výhledem na hory). Ubytování v apartmánech na vyžádání (2 oddělené místnosti, balkon).

Pro děti

dětské hřiště.

Náš názor

Kvalitní hotel pro všechny věkové kategorie na tichém místě ve velké zahradě. Město Berchtesgaden a jezero Königssee jsou vzdálené 10 min. jízdy.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:servírované - výběr ze 2 jídel, salátový bufet

Služby za poplatek

solárium, domácí mazlíčci na vyžádání.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 2,10 EUR/noc/osoba nad 16 let, 1,10 EUR/noc/dítě 6-15,9 let.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Bavorsko

8°C Oblačno

×