800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANDTON RESORT

Resort se nachází v Bischofsmais přírodním parku Bavorský les v srdci Bavorska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se nachází v Bischofsmais přírodním parku Bavorský les v srdci Bavorska.

Ubytování

Charme-Zimmer
Hezké pokoje jsou atraktivně zařízeny v teplých přírodních barvách. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, TV, psacím stolem a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Všechny pokoje mají přístup k internetu. Pokoj typu Deluxe

Deluxe-Zimmer
Deluxe pokoje jsou stejně pěkně zařízené, ale jsou prostornější, mohou být nabízeny jako rodinný pokoj. Některé pokoje jsou k dispozici se spojovacími dveřmi.

Familien Zimmer
Sandton Hotel Bayerischer Wald má 4 rodinné pokoje, které jsou zároveň pohodlné a prostorné. Prostorné pokoje mají obývací pokoj a jsou stejně okouzlující a jako deluxe pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem.

Vybavení

4hvězdičkový hotel s 80 pokoji nabízí ubytování splňující vysoké nároky. Jeho futuristicky vyhlížející budova s největší šindelovou střechou Evropy se nachází v krásném Bavorském lese v blízkosti klidné obce Habischried. Vlastní dvě kina, velký krytý bazén, výbornou restauraci s výhledem na sjezdovky Geisskopf.

Zábava

Golfová hřiště, Sauna, bazén, lázně, turistika, cykloturistika, jízda na horském kole.

Hřiště

Der Deggendorfer Golfclub
Golf Club Deggendorf v Ruselu byl založen v roce 1981. Nachází se 8 km od Deggendorfu na začátku působivých scénických úpatí Bavorského lesa. V 840 m nadmořské výšky, můžete očekávat 18-jamkové golfové hřiště výjimečné krásy.

Golfpark Oberzwieselau
Vedle 400 let staré Auffahrtsallee je prostorná klubovna. 18-ti jamkového mistrovstvé hřiště je harmonicky zasané do krajiny v bezprostřední blízkosti hradu Oberzwieselau.
Na hřišti naleznete staré listnaté stromy, spěchající potoky a klidné rybníky.

Počasí

Bavorsko

6°C Jasno

×