800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKLOSTERHOTEL & APARTMÁNY LUDWIG DER BAYER

Hotel s bohatou klášterní tradicí s krásnou a rozsáhlou wellness zónou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel s bohatou klášterní tradicí s krásnou a rozsáhlou wellness zónou.

Poloha

v centru města, naproti klášteru Ettal. Zámek Linderhof a Garmisch-Partenkirchen cca 15 km. 60 km dlouhá stezka König-Ludwig a další turistické trasy začínají právě u hotelu. Lyžařský vlek Oberammergau cca 3 km. Golfová hřiště cca 6 km.

Vybavení

vkusný hotel s65 pokoji a s24 apartmány obdržel vroce 2012 ocenění Nejlepší rodinný hotel vHorním Bavorsku. Hotel je vybaven 2 výtahy vhl. budově, přijímací halou srecepcí, wi-fi připojením vlobby zdarma. Restaurace s regionálními specialitami, hotelový bar, místnost skrbem. Pračka a sušička (za poplatek). Úschovna kol, lyží a sušárna na lyžařskou obuv v apartmánovém domě. Opalovací louka slehátky a slunečníky. Vlastní pivovar a lihovar s muzeem.

Ubytování

komfortně zařízené pokoje se sat. TV, internetovým připojením LAN v ceně, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem. Wellness taška sžupanem a ručníkem do sauny. Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje (A2A/A1A). Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Suite (A4B): sbalkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (A2C): komfortní, sbalkónem nebo terasou. Rodinné pokoje (1 místnost) (A2B): prostorný dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami. Rodinné pokoje (2 místnosti) (B2Y): dva dvoulůžkové pokoje vedle sebe bez spojovacích dveří nebo Suite (dvoulůžkový pokoj a obývací ložnice srozkládací pohovkou).Apartmány: komfortně a útulně zařízené se sat. TV, internetovým připojením LAN v ceně, telefonem, sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Jídelní kout/posezení, kuchyňka (4 plot. el. sporák, trouba, chladnička, kávovar, toastovač). Jednopokojové apartmány (F2G/F3G): pro 2-3 osoby (cca 43 m2), obývací ložnice srozkládací pohovkou a přistýlkou. Dvoupokojové apartmány (F4J/F5J/G5J): pro 4-5 osob (cca 60 m2), obývací ložnice srozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj spřistýlkou, některé se zkosenou střechou.

Stravování

bez stravy (apartmány) nebo polopenze (hotel): snídaně formou bufetu skoutkem zdravé výživy, k večeři výběr zmenu se zdravým pokrmem nebo formou bufetu. Děti do 11 let dostanou dětskou porci a dezert (nemají nárok na normální polopenzi).

Sport/aktivity

fitness, půjčovna sání. Za poplatek: tenisové hřiště (cca 8 euro;/hodina), pronájem kol (cca 15 euro;/den), elektrokola (cca 20 euro;/den) a dětská kola (dle dostupnosti). Golfové hřiště (Oberau cca 6 km).

Děti

hřiště slezeckou věží a horolezeckou stěnou, trampolína (v létě). Dětská postýlka vapartmánech F2G/F3G/F4J/F5J do 2 let v ceně. Rezervace postýlky vCK. Maximální počet osob smí být o dětskou postýlku překročen.

Zábava

zábavní večery. Za poplatek: kuželky (cca 10 euro;/hodina).

Info

parkování: parkovací místo v ceně. Garáž cca 6 €/den.
Příjezd vlakem: nejbližší vlakové nádraží v Oberau, cca 6 km.
Domácí zvíře: cca 8 €/den (max 1).
Lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 16 let, platba na místě.
Cena zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid (nádobí musí být umyté), veškeré prádlo (na začátku pobytu). Na vyžádání výměna prádla po 1 týdnu.
Platba na místě: kauce cca 50€.
Příjezd/minimální délka pobytu: hotel: denně/2 noci, 1.3.-8.3, 12.4.-20.4. denně/3 noci. Apartmány: denně/4 noci, 26.6.-16.8. denně/5 nocí.
Začátek/konec nájmu: 16-18/11 h.

WELLNESS PLUS

krytý bazén (8 x 12 m) sprotiproudem a vířivkou. Středomořská wellness zóna sparní lázní, saunou, slaconiem a tepidariem. Vyhřívaná lavice a zážitkové sprchy. Bazének na nohy a relaxační zóna. Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury na vyžádání. Wellness procedury rezervovatelné v systému.

SLUŽBY V CENĚ

1 láhev vody při příjezdu na pokoj (pro hotelové hosty). Ranní překvapení (pouze vapartmánech od pondělí do pátku). Bezplatné užívání regionálního autobusu do Oberammergau, Garmisch-Partenkirchenu a na zámek Linderhof. 1x týdně bezplatná prohlídka kláštera, lihovaru a muzea vpivovaru. 1x týdně prohlídka snázvem Zažijte hospodářství o prázdninách. Velikonoční akce shledáním velikonočních vajíček pro děti, velikonoční procházka, pro zájemce velikonoční bohoslužba vklášterním kostele, velikonoční bufetový stůl (pro hotelové hosty). 1x týdně pro rodiny včervnu a vsrpnu: 1 malý sekt na pokoji, sladké překvapení, 1 hodina kuželek a rodinného putování.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Bavorsko

5°C Skoro jasno