800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POST

V blízkosti Garmisch-Partenkirchenu (6 km), v horské vesnici Grainau 800 m n. m. přímo pod nejvyšší horou Německa Zugspitze. Klidné prostředí bez vnitřního autoprovozu. Na vyvýšenině v blízkosti centra. V okolí jsou restaurace a menší obchody. Lanovky: 250 metrů k zastávce Zugspitzbahn, která Vás každou hodinu vyveze do skiareálu na Zugspitze. V okolí do 2 min. chůze 5 restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v blízkosti Garmisch-Partenkirchenu (6 km), v horské vesnici Grainau 800 m n. m. přímo pod nejvyšší horou Německa Zugspitze. Klidné prostředí bez vnitřního autoprovozu. Na vyvýšenině v blízkosti centra. V okolí jsou restaurace a menší obchody. Lanovky: 250 metrů k zastávce Zugspitzbahn, která Vás každou hodinu vyveze do skiareálu na Zugspitze. V okolí do 2 min. chůze 5 restaurací.

Vybavení

historicky jedno z nejstarších turistických zařízení, více než 100 let v rodinném vlastnictví, avšak zcela renovované. Malá recepce, kavárna/restaurace/jídelní sál, parkoviště, místnost pro kola, možnost vypůjčení kola a jejich servis, bezdrátový internet. Při pobytu na 7 nocí 1x zapůjčení sněžnic na túru. V ceně vstupy do bazénu, sauny a parních lázní.

Služby za poplatek

domácí zvíře (4 EUR/den).

Ubytování

všechny pokoje s výhledem na hory, se sprchou nebo vanou/WC, většina s balkonem. Všechny příjemně a čistě zařízené. 10 apartmánů pro 2-4 osoby, všechny s balkonem nebo terasou, kompletně vybavené vč. povlečení, ručníků, energií a závěrečného úklidu.

Strava

Snídaně:bufetová

Počasí

Bavorsko

10°C Oblačno

×