Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Německo | Günzburg

ARCADIA HOTEL GÜNZBURG

  Poloha a popis

  Stručný popis

  Komfortní hotel přímo ve středu města.

  P

  oloha: přímo v historickém centru u zahrady. V těsné blízkosti náměstí s řadou obchodů a restaurací všeho druhu. Vybavení: moderně vybavený hotel se 100 pokoji. Velkoryse pojaté lobby s výtahem, recepce, konferenční prostory, bar, místnost na jízdní kola.

  U

  b ytování: prostorné, vkusně zařízené pokoje s oddělenými lůžky. Rodinné pokoje - 1místnost: (B1A/B3A/B4A): Pay-TV, kabelová TV, rádio, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, protihluková okna. Rodinné pokoje (B2A): 2 dospělí a 2 děti v samostatných dvoulůžkových pokojích propojených spojovacími dveřmi nebo 2 oddělených pokojích vedle sebe. Nekuřácké a bezbariérové pokoje na vyžádání.

  Stravování

  Snídaně: formou bufetu. Info: Parkování: garáž cca 6 EUR/noc. Domácí zvíře: ano, cca 10 EUR/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Poznámka k rezervaci: děti (2-3 roky) v pokoji rodičů v ceně. Cena zahrnuje rezervované ubytování se snídaní, ne vstupenky do zábavního parku. Vstupenky rezervované v rámci speciální nabídky S 92888 si můžete vyzvednout po předložení voucheru na informacích zábavního parku LEGOLAND Deutschland.

  Tip-Ušetřete

  Rezervujte vstupenky do LEGOLAND Deutschland S 92888 a ušetřete oproti cenám na místě až 10%.

  Park info

  vzdálenost do parku cca 7 minut.