800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLEGOLAND RITTERBURG

  • Vstupenky do LEGOLAND Deutschland v ceně

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Zažij dobrodružství také po uzavření parku! Vstupenky do Legoland® Deutschland jsou zahrnuty již v ceně.

Poloha

LEGOLAND® Ritterburg/Drachenburg/Königsburg je situován idylicky v LEGOLAND® Feriendorf u jezírka a dle polohy pokoje nabízí krásný výhled na Feriendorf a přilehlé lesy. Do parku se dostanete pohodlně po cestě pro pěší.

Vybavení

komplex se skládá ze tří budov: Ritterburg, Drachenburg a Königsburg. Celkem k dispozici 136 pokojů, a-la-carte restaurace s terasou, bar. V LEGOLAND® Feriendorf: centrální budova s recepcí, Steak House, bufetová restaurace, obchod. Četná dobrodružná hřiště, Käpt’n Nicks minigolf, atd.

Ubytování

vkusně vybavené pokoje s početnými LEGO® modely. Rodinné pokoje (A5A/C5A/A6A/C6A): : pokoje pro 5-6 osob v budově Ritterburg, bez možnosti přistýlek, se sat.TV, sprchou, WC, fénem. Část pro rodiče s lůžkem Kingsize, ložnice pro děti až se dvěmi palandami, malá lednička, separátní koupelna a rodinné pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B/C1B/C2B/C3B/C4B): pokoje v budově Königsburg nebo Drachenburg, pro 1-4 osoby bez možnosti přistýlek, malou ledničkou, se sat.TV, fénem, sprchou/WC.
Sleva za včasnou rezervaci pouze pro kódy C1B-C4B a C5A, C6A

Stravování

snídaně: formou bufetu v Königsburgu. Za poplatek: Steak House (a-la-carte): po-ne od 17.00-21.30 h. a džungle bufet (obměňované tem. bufety): po-pá 17.00-21.30 h., restaurace a-la-carte s barem a terasou v Königsburgu.

Internet

WiFi ve společenských prostorách zdarma.

Děti

tématické pokoje (lego tématika); rodinné pokoje; velké hřiště

Info

parkování: přímo ve Feriendorf. Parkovací lístek pro návštěvnické parkoviště u zábavního parku v ceně; domácí zvíře: ne (s výjimkou slepeckých vodících psů); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.Check in/out: 15.30/11.00 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervované ubytování se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Při pobytu na 1 a více nocí obdržíte vždy dvoudenní vstupenku. Děti do 3 let prosíme rezervovat jako Infant věk 01. Při uplatnění pevných dětských cen je pro výpočet ceny pokoje určující obsazenost dospělými osobami na pokoji. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Možnosti ubytování

Počasí

Bavorsko

10°C Polojasno