800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLEGOLAND RITTERBURG

  • Vstupenky do LEGOLAND Deutschland v ceně

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Zažij dobrodružství také po uzavření parku! Vstupenky do Legoland® Deutschland jsou zahrnuty již v ceně.

Poloha

LEGOLAND Ritterburg/Drachenburg/Königsburg je situován idylicky v LEGOLAND Feriendorf u jezírka a dle polohy pokoje nabízí krásný výhled na Feriendorf a přilehlé lesy. Do parku se dostanete pohodlně po cestě pro pěší.

Vybavení

komplex vybudovaný v r. 2013 se skládá ze tří budov: Ritterburg, Drachenburg a Königsburg. Celkem k dispozici 136 pokojů, a-la-carte restaurace s terasou, bar. V LEGOLAND Feriendorf: centrální budova, Steak House, bufetová restaurace, bowlingová herna, obchod. Četná dobrodružná hřiště, Käpt’n Nicks minigolf, atd.

Ubytování

vkusně vybavené pokoje s početnými LEGO modely. Rodinné pokoje (A5A/A6A): pokoje pro 5-6 osob v budově Ritterburg, bez možnosti přistýlek, se sat.TV, sprchou, WC, fénem. Část pro rodiče s lůžkem Kingsize, ložnice pro děti až se dvěmi palandami, malá lednička, separátní koupelna a rodinné pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B) pokoje v budově Königsburg nebo Drachenburg, pro 1-4 osoby bez možnosti přistýlek, malou ledničkou, se sat.TV, fénem, sprchou/WC. Upozornění: v sezoně 2017 může vyjímečně docházet ke hluku ze stavby v rozmezí 8-18.00 hodin.

Stravování

snídaně: formou bufetu v Königsburgu. Za poplatek: Steak House (a-la-carte): po-ne od 17.00-21.30 h. a džungle bufet (obměňované tem. bufety): po-pá 17.30-21.30 h., restaurace a-la-carte s barem a terasou v Königsburgu.

Internet

WiFi ve společenských prostorách zdarma.

Děti

tématické pokoje (lego tematika); rodinné pokoje; velké hřiště

Info

parkování: parkování zdarma v rámci pobytu; domácí zvíře: ne (s výjimkou slepeckých vodících psů); příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.Check in/out: 15.30/11.00 h. Poznámka k rezervaci: cena zahrnuje rezervované ubytování se snídaní a vstupenku do zábavního parku. Při pobytu na 1 noc obdržíte dvoudenní vstupenku. Při prodlouženém pobytu není zahrnuta v ceně další vstupenka. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Počasí

Bavorsko

23°C Oblačno

×