800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPodzimní Bavorsko v době Oktoberfestu - 3 dny

Zájezd pro milovníky dobrého piva (návštěva Oktoberfestu), aut (návštěva muzea BMW Welt a Audi) a za nákupy (outletové centrum Chic Outlet Ingolstadt Village).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odjezd do bavorské metropole Mnichova. Po ubytování v hotelu se zastavíme v BMW Welt, kde shlédneme v moderních prostorách nejnovější modely této automobilky. Dále pokračujeme do centra, kde absolvujeme krátkou prohlídku města s nádhernou pěší zónou kolem Marienplatz s pověstným orlojem na Nové radnici. Individuální volno, možnost návštěvy světově prosnulých pivních slavností Oktoberfest. Je zde možno v nenapodobitelné atmosféře popít z tradičního tupláku piva slavných německých značek i pojíst typické speciality zdejší kuchyně, jakými jsou například pečená vepřová kolena či nejrůznější uzenářské speciality. Na své si jistě přijdou také milovníci nejrůznějších pouťových atrakcí vč. obří horské dráhy. V pozdně večerních hodinách odjezd na ubytování. Nocleh v oblasti Mnichova.
2. den: Po snídani odjezd do Ingolstadtu, města známého především automobilkou Audi. Prohlídka poutavé expozice v místním muzeu od historie až po současnost. Při zpáteční cestě se zastavíme v outletovém centru Chic Outlet Ingolstadt Village, kde více než 110 butiků nabízí světové značky oděvů či bot za výhodné ceny. Návrat do Prahy v podvečerních hodinách.

Nástupní místa autokaru

Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

Počasí

Bavorsko

9°C Oblačno

×