800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDIE WUTZSCHLEIFE HOTEL & RESORT

Die Wutzschleife Hotel & Resort se nachází v blízkosti německého městečka Rötz, vzdáleného jen několik kilometrů od hranic s ČR.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Die Wutzschleife Hotel & Resort se nachází v blízkosti německého městečka Rötz, vzdáleného jen několik kilometrů od hranic s ČR.

Ubytování

V hotelu je kladen velký důraz na individualitu. Máte možnost výběru z pěti různých typů pokojů - Feel Free Style, Landhaus, Lifestyle, Junior Suite, Tradition. Pokoje v tradičním, romantickém či moderním stylu jsou vybaveny sprchou nebo vanou, fénem, TV-SAT, internetovým připojením, rádiem, minibarem, telefonem, příp. stereem, DVD.

Vybavení

Tento exkluzivní 4 hvězdičkový hotel a wellness rezort slibuje odpočinkovou dovolenou ve vesnici Rötz, uprostřed malebných jezer, hor a lesů v přírodním parku Horní Bavorský les. Rodinný Hotel & Resort Die Wutzschleife se může pochlubit lázněmi Feel Free o velikosti 1 200 m². Najdete zde několik vířivek, solária, fitness centrum a bazén. Součástí rekreačního komplexu je také hezké golfové hřiště. V komplexu Wutzschleife si můžete užívat autentické ajurvédské procedury a nechat se hýčkat exkluzivními kosmetickými produkty v salonu krásy. Do rekreačního komplexu Wutzschleife se můžete těšit na široký výběr kulinářských delikates - od domácí bavorské kuchyně, přes ajurvédské speciality až po různé gastronomické kreace.

Zábava

Golfové hřiště, sauna, fitness centrum, rybaření, solárium, lázeňské a wellness centrum, masáže, jacuzzi, pěší turistika, gril, turecká/parní lázeň, jízda na koni, squash, krytý bazén

Hřiště

Golf Resort Die Wutzschleife

Wutzschleife je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Německu. Nachází se uprostřed luk, lesů a polí, vždy s krásným výhledem na jezero Eixendorfer.

Golf Resort Wutzschleife se skládá z 18ti jamkového golfového hřiště, velkorysého driving range, pitch a putt cvičných ploch. Jako málokde v Německu máte možnost vyrazit na golfové hřiště rovnou z postele a úplně bez auta, neboť Golf Resort Die Wutzschleife je přímo obklopen vlastním golfovým hřištěm. Vychutnejte si jedinečný zážitek z golfu a splyňte s přírodou.

Počasí

Bavorsko

14°C Jasno

×