800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVITAL & WELLNESSHOTEL SCHÜRGER

Užijte si bavorskou pohostinnost a pohodové prázdniny s celou rodinou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Užijte si bavorskou pohostinnost a pohodové prázdniny s celou rodinou.

Poloha

klidná a idylická na slunném jižním svahu na okraji obce. Centrum cca 150 m. Mnoho možností výletů vás láká donárodního parku Bavorský les, do České republiky nebo do Rakouska.

Vybavení

rodinný venkovský hotel s 50 pokoji disponuje výtahem, recepcí, restaurací, kavárnou a pivní zahrádkou. Krytý bazén (5 x 15 m) a opalovací louka slehátky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A) a jednolůžkové pokoje (A1A): útulně zařízené pokoje se sat. TV, rádiem, telefonem, minibarem, sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou sposezením. Dvoulůžkové pokoje (A2B): superior pokoje.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu. K večeři výběr zmenu o 3 chodech. Na přání dietní strava. 1x týdně večer sgrilováním (dle počasí, květen-září).

Sport/aktivity

fitness. Za poplatek: tenisové hřiště a půjčovna lyží.

Děti

dětské hřiště.

Zábava

výpravy s pochodněmi sprůvodcem (leden-březen, úterý).

Info

parkování: parkovací místo v ceně. Garáž cca 3 €/den.
Příjezd vlakem: nejbližší nádraží v Pasově cca 30 km.
Domácí zvíře: ne.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

WELLNESS PLUS

sauna, vodní gymnastika (pondělí). Za poplatek: solárium a masáže. Velké studio krásy a kosmetiky. Kleopatřiny lázně, peeling, slatinné lázně, spa a wellness zóna s thalasso terapií, senná koupel.

TURISTIKA/KOLO

místo je ideálním výchozím bodem pro túry, které vybízí kativnímu odpočinku a pohodě. Až 250 km turistických stezek. V kulturní krajině Dreiburgenland mohou cyklisté volit mezi 5 různými trasami. Jízdní a horské kolo si lze zapůjčit zdarma (dle dostupnosti).

SLUŽBY V CENĚ

župany k zapůjčení. Při pobytu od 7 nocí: kurz nordic walking na 2 dny včetně zapůjčení holí. 1x kurz nordic walking (2 části po 45 minutách) kmístům vregionu, která vyzařují energii.1x pitná kúra ozdravujícího pramene Maria Brundel.

NĚCO NAVÍC

při pobytu od 5 nocí sleva 10% na wellness procedury.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 150 m

Počasí

Bavorsko

9°C Oblačno